4 yıl önce ölen çocuk cinayete kurban gitti: Gürültü yaptığı için öldürdüm

Gelen son dakika haberine göre, Gaziantep'te 4 yıl önce hayatını kaybeden ve kayıtlara 'normal ölüm' olarak geçen 5 yaşındaki B.H.'nin, 17 yaşındaki yengesi E.N. tarafından boğularak öldürüldüğü ortaya çıktı. E.N., kocasının kardeşi olan 5 yaşındaki B.H.'yi, çok gürültü yaptığı için öldürdüğünü itiraf etti. İşte korkunç haberin ayrıntıları...

Yayınlanma Tarihi: 27.04.2021 13:43
Değiştirme Tarihi: 27.04.2021 13:43
4 yıl önce ölen çocuk cinayete kurban gitti: Gürültü yaptığı için öldürdüm

Gaziantep Vatan Mahallesi'nde 13 Kasım 2017 tarihinde meydana gelen olayda E.N., çok ses yaptığı için aynı evde yaşadığı eşinin kardeşi B.H.'yi boğarak öldürdü. Normal ölüm olarak kayıtlara geçen olayda Adli Tıp raporunun ardından B.H.'nin boğularak öldürüldüğü ortaya çıktı. Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro ekipleri yaptıkları araştırma sonucu, cinayeti işlediği belirlenen çocuğun yengesi E.N.'yi gözaltına aldı.

E.N., emniyette verdiği ifadede,  küçük çocuğu gürültü yaptığı için dövdükten sonra boğduğunu belirterek" Eşimin kardeşi evin içerisinde çok ses yapıyordu. Bende o gürültüye dayanamayarak önce dövdüm, daha sonda boğarak öldürdüm" dediği öğrenildi.

Sorgulamasının ardından adliyeye sevk edilen E.N., 'kasten öldürme' suçundan tutuklanarak, cezaevine konuldu.