4 saat ameliyat masasına yatan ünlü oyuncunun burnu çürüdü!

Çinli ünlü sanatçı ve aktris Gao Liu'nun yaptırdığı estetik hayatını kelimenin tam anlamıyla kâbusa çevirdi. Sosyal medya hesaplarından 5 milyondan fazla takipçisi bulunan Gao Liu, burun estetiği sonrası burnunun çürüdüğünü açıkladı. 4 saatlik plastik cerrahi operasyonla ilgili paylaşımda bulunan ünlü isim, 'kabusun başlangıcı olmasını beklemiyordum' ifadelerini kullandı. İşte dehşet olayın ayrıntıları..

Yayınlanma Tarihi: 05.02.2021 13:00
Değiştirme Tarihi: 05.02.2021 13:00
4 saat ameliyat masasına yatan ünlü oyuncunun burnu çürüdü!

Çin'in ünlü isimleri arasında yer alan sanatçı ve aktris Gao Liu, estetik yaptırdıktan sonra yaşadıklarını paylaştığı fotoğrafla ortaya koydu. 

Çin'de yaygın olarak kullanılan sosyal medya uygulamalarından biri olan Veybo'da paylaşım yapan Gao, 5 milyon takipçisine çürüyen burnunu paylaştı.

Haber ile ilgili metin girin!.


Ülkenin Guangdong eyaletine bağlı Guangcou kentindeki bir hastanede geçirdiği 4 saatlik plastik cerrahi operasyonunun burnunda doku çürümesine neden olduğunu belirten Gao, "4 saatlik operasyonun kabusun başlangıcı olmasını beklemiyordum." ifadesini kullandı.

Gao'nun yaşadığı kabus yalnızca bununla da bitmedi. Daha önce anlaşma imzaladığı bir diziyle, burnunun bu görüntüsü nedeniyle yollarını ayırmak zorunda kalan Gao, aylık olarak yaklaşık 60 bin dolardan da mahrum kaldı. Genç isim ayrıca bu anlaşmayı ihlal etmekten 2 milyon yuen yani 308 bin dolar tazminat ödemek zorunda da kaldı.

Haber ile ilgili metin girin!.

HASTANE PERSONELİNE SORUŞTURMA AÇILDI

Arkadaşının tavsiyesiyle gittiği plastik cerrahi hastanesinin ameliyat konusunda yetkin olmadığını daha sonra anladığını belirten Çinli sanatçının paylaşımı binlerce yorum aldı.

Çin basınındaki haberlere göre, Guangcou'daki hastane personeline soruşturma açıldı.

Çin'de plastik cerrahi operasyonlarının yapıldığı klinik sayısı 2019'da 60 bini geçmişti.

Kaynak: AA