4 Kasım altın fiyatları ne kadar oldu? Çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

4 Kasım altın fiyatları ne kadar oldu? Çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum
Yayınlanma Tarihi: 04.11.2019 10:26
Değiştirme Tarihi: 04.11.2019 10:26

Altın fiyatları haftanın ilk gününde ne kadar oldu sorusunun yanıtı binlerce yatırımcı tarafından sorgulanmaya ve araştırılmaya başladı. En iyi yatırım araçları arasında yer alan altın, doların düşüşüyle beraber haftaya düşük grafikte girdi. İşte, 4 Kasım çeyrek altın ve gram altın fiyatları.

Altın fiyatları sabahın erken saatleriyle birlikte yüz binlerce vatandaşın araştırdığı konular arasında yer almaya başladı. Piyasalardaki aşağı yönlü seyrin devam etmesi sebebiyle altın fiyatları haftanın ilk gününe düşüşle başladı. Gram ve çeyrek altın fiyatları alıcıların yüzünü güldürdü. İşte 4 kasım çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum.

GRAM ALTIN NE KADAR, KAÇ TL?

Gram altın fiyatları genel olarak altın fiyatlarındaki aşağı yönlü seyrin de etkisiyle birlikte haftaya aşağı yönlü trendle başladı. Peki, bugün gram altın ne kadar? Hemen belirtelim ki bugün gram altın 277 lira seviyesinden serbest piyasada işlem görüyor.

ÇEYREK ALTIN NE KADAR, KAÇ TL?

Tıpkı gram altın fiyatlarında olduğu gibi çeyrek altın fiyatları da genel eğilimin etkisiyle birlikte haftaya aşağı yönlü seyirle başladı. bigpara.com’da saat 07.30’da kaydedilen bilgilere göre bugün gram altın, 444 lira alış ve 454 lira satış fiyatı üzerinden serbest piyasada işlem görüyor.