4 Kasım 2019 MasterChef Türkiye kaptanlık oyununu kim kazandı? İşte mavi ve kırmızı takım

4 Kasım 2019 MasterChef Türkiye kaptanlık oyununu kim kazandı? İşte mavi ve kırmızı takım
Yayınlanma Tarihi: 05.11.2019 00:55 | Değiştirme Tarihi: 05.11.2019 00:55

MasterChef Türkiye 41. bölümde oynanan kaptanlık oyununu kazanan isim kim oldu? Haftanın takımlarını belirleyecek olan mavi ve kırmızı takımın kaptanları kimler?

MasterChef Türkiye 4 Kasım Pazartesi günü oynanan kaptanlık oyununda kazanan isim kim oldu? TV8 ekranlarının sevilen ve en çok izlenen yarışma programlarından olan MasterChef Türkiye'nin 41. bölümünde oynanan kaptanlık oyununda yarışmacılar verilen 45 dakikalık sürede en iyi çiğ köfteyi yapmak için mücadele ettiler. Oyunun sonunda şeflerin tadımının ardından kaptanlığı kazanan isim Cemre oldu. Mavi takımın kaptanı olan Cemre, kırmızı takım kaptanlığı için Eda'yı seçti.

MasterChef Türkiye'de haftanın takımları belirlendi

MasterChef Türkiye'de yeni haftanın takımları kaptanlık oyununun ardından belirlendi. Zorlu mücadelenin sonunda şeflerin kararıyla kaptanlık oyunun kazanan isim Cemre oldu. Mavi takımın kaptanı olan Cemre, kırmızı takım kaptanlığı için Eda'yı seçti. 

Cemre takımına; Suna, Alican, Yasin, Kıvanç ve Mustafa'yı alırken, kırmızı takımda Eda; Güzide, Batuhan, Rıfat ve Ekin'i ekibine seçti...