4 aydır karantinada olan 103 yaşındaki yaşlı kadın çıkar çıkmaz dövme yaptırdı

Koronavirüs salgını nedeniyle, kaldığı bakımevinde 4 aydır karantinada bulunan 103 yaşındaki ABD'li Dorothy Pollack, karantinadan çıktıktan sonra ilk iş olarak dövmeciye gitti. 

Yayınlanma Tarihi: 11.08.2020 14:43
Değiştirme Tarihi: 11.08.2020 14:43
4 aydır karantinada olan 103 yaşındaki yaşlı kadın çıkar çıkmaz dövme yaptırdı

Koronavirüsün en ağır vurduğu ülkeler sıralamasında 1. olan ABD'de, şu zamana kadar çok sayıda insan hayatını kaybetti ve kaybetmeye de devam ediyor. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Ülkeden ilginç haberler de geliyor. Michigan eyaletindeki Muskegon ilçesinde bulunan bir bakımevinde kalan ve 4 aydır da virüs nedeniyle karantinada bulunan 103 yaşındaki Dorothy Pollack, bakımevinden çıkar çıkmaz soluğu dövmecide yer aldı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Temmuz ayında 103 yaşına giren ve bakımevinde 'yapılacaklar listesi hazırlayan' Dorothy, bu listeye göre hareket etti ve karantina sonrası bir kurbağa dövmesi yaptırdı. 

Konuyla ilgili açıklama yapan Dorothy Pollack,  “Yıllar önce torunum dövme yaptırmamı istemişti ama yapamamıştım. Aniden dövme yaptırmaya karar verdim. Yaptıracaksam da kurbağa dövmesi yaptıracaktım çünkü kurbağaları seviyorum” dedi. 

Öte yandan ölmeden önce yapılacaklar listesinde 'Motosikletle gezintiye çıkmak' da olduğu belirtilen Pollack'ın bu talebinin de gerçekleştirildiği kaydedildi.