3 çocuğunun annesi olan 10 yıllık karısını dövüp kör etti, anında tutuklandı

3 çocuğunun annesi olan 10 yıllık karısını dövüp kör etti, anında tutuklandı
Yayınlanma Tarihi: 06.01.2020 20:50
Değiştirme Tarihi: 06.01.2020 21:50

Kadına şiddet bu kez Samsun'de ortaya çıktı! 3 çocuğunun annesi, 10 yıllık karısını döverek gözünü kör eden cani koca tutuklandı.

Samsun'da, 10 yıllık eşi tarafından darbedilmesi sonucu gözünü kaybeden 3 çocuk annesi Elif Kesler, diğer gözüne de iltihabın sıçramaması için tedaviye alındı. Saldırgan eş Mehmet Kesler ise mahkemece tutuklandı. 

Olay, 28 Aralık akşamı Bafra ilçesine bağlı Fevzi Çakmak Mahallesi'nde meydana geldi. 10 yıllık evli olan Elif Kesler ve Mehmet Kesler çifti arasında, bilinmeyen nedenle tartışma çıktı. Tartışma büyüyüp, kavgaya dönüşürken Mehmet Kesler, Elif Kesler'i tekme tokat dövdü. Mehmet Kesler, yaralanan eşini aracıyla Bafra Devlet Hastanesi'ne götürdü. Burada ilk müdahalesi yapılan Elif Kesler, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi'ne sevk edildi. Gözüne aldığı darbe sonucu görme yetisini kaybedebileceği belirtilen 3 çocuk annesi Elif Kesler'in hayati tehlikesinin olduğu bildirildi. Elif Kesler ameliyata alındı. Kesler'in gözünü görme yetisini kaybettiği öğrenildi.

'İNANIN HER YERİNE VURMUŞ EŞİ, EN AĞIR CEZAYI ALSIN'

Olayla ilgili açıklamalarda bulunan Elif Kesler'in yengesi Neriman Keskin, 'Elif'in ağabeyinin eşiyim. Dün akşam saatlerinde hastaneden bize telefon geldi. Elif'in durumunun ciddi olduğu ve hastanede olduğunu öğrendik. Apar topar hastaneye geldiğimizde Elif'in gözünün bandajla sarılı olduğunu ve vücudunda morluklar olduğunu gördük. Ardından Elif, üniversite hastanesine sevk edildi. Muayene eden doktor Elif'in göz yuvasının, göz kapaklarının ve korneasının zedelendiğini ve görme yetisini kaybettiğini söyledi. Ameliyatı sonrasında da iç kanama riski olduğundan dolayı Yoğun Bakım Ünitesine alındı. Vücudunun her yerinde morluklar vardı. İnanın her yerine vurmuş eşi. Biz eşinin tutuklanmasını ve en ağır cezayı almasını istiyoruz' dedi.