Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

3 Adam yeni bölümü ile yarın akşam TV8'de...

3 Adam ekrana kilitleyecek bir bölümle TV8'de. Birbirinden komik skeçleri ve konukları ile 3 Adam yarın akşam ekranlardaki yerini alacak.

15.11.2016 10:50

3 Adam yeni bölümü ile yarın akşam TV8 ekranlarındaki yerini alacak. Skeçleri ve 3 Adam Sahne köşesi ile izleyenleri kahkahaya doyuran 3 Adam, yeni bölümünde son dönemin en çok konuşulan isimleriyle evlerinize konuk oluyor. 3 Adam'ın yeni bölümünde Simge Sağın, Büşra Pekin ve 'Adam Mısın?' filmi ile Beyaz Futbol ekibi konuk oluyor.

Yeni formatı ve sürprizleri ile izleyenlere keyifli dakikalar yaşatan 3 Adam, 3 Adam Sahne köşesinde skeç yazarlarına, yazdığı skeci arkadaşları ile oynamak isteyenlere ve stund-up ile hikayesini anlatmak isteyenlere ekrana çıkma imkanı veriyor. 3 Adam'ın kendi hazırladığı skeçler ise izleyenlere keyifli anlar yaşatıyor. Günümüz Ozanları, Tarihin Tozlu Sayfaları ve çok daha fazlası 3 Adam ile TV8'de...

3 Adam'ın bu haftaki konukları...
3 Adam bu hafta çok özel isimleri misafir ediyor. 'Kamera' şarkısı ile adından söz ettiren Simge Sağın, Benim Adım Feridun filmi ile Büşra Pekin ve 'Adam Mısın?' filmi ile Beyaz Futbol ekibi 3 Adam'ın yeni bölümüne konuk oluyor.

3 Adam yeni bölümü ile yarın akşam 20.00'da TV8 ekranlarında...

Yorumlar | 0
üye profil