3 Adam yarın akşam TV8 ekranlarında...

3 Adam yarın akşam TV8 ekranlarında...

3 Adam; Hadise, Derya Uluğ ve Çakallarla Dans 4 oyuncularının katılımıyla TV8'de. 3 Adam sürprizlerle dolu yeni bölümüyle yarın akşam TV8 ekranlarında...

3 Adam yeni bölümü ile yarın akşam TV8 ekranlarına geliyor. Skeçleri ve 3 Adam Sahne köşesiyle izleyenleri kahkahaya doyuran 3 Adam, yeni bölümüyle evlerinize konuk oluyor. 3 Adam'ın yeni bölümüne Hadise, Derya Uluğ ve Çakallarla Dans 4 oyuncuları konuk oluyor.

Yeni sezona yeni formatı ve sürprizleriyle bomba gibi bir giriş yapan 3 Adam, 3 Adam Sahne köşesinde skeç yazarlarına, yazdığı skeci arkadaşları ile oynamak isteyenlere ve stund-up ile hikayesini anlatmak isteyenlere ekrana çıkma şansı veriyor.

3 Adam'ın kendi hazırladığı skeçler ise izleyenlere keyifli anlar yaşatıyor. 'Günümüz Ozanları, Tarihin Tozlu Sayfaları ve çok daha fazlası 3 Adam ile TV8'de...

3 Adam'ın bu haftaki konukları...

3 Adam bu hafta çok özel isimleri misafir ediyor. O Ses Türkiye'nin sevilen jürisi Hadise, Okyanus şarkısı ile en çok dinlenenler arasına giren Derya Uluğ ve Çakallarla Dans 4 filmiyle Şevket Çoruh ile İlker Ayrık 3 Adam'a konuk oluyor.

3 Adam yeni bölümü ile yarın akşam 20.00'da TV8 ekranlarında...

Görüntülenme : 665 Yayınlanma Tarihi: 22/11/2016 10:03:00

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin