Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
3 Adam yarın akşam TV8'de...

3 Adam yarın akşam TV8'de...

3 Adam yeni bölümü ile yarın akşam ekranlara gelecek. TV8 ekranlarının sevilen şov programı 3 Adam'a bu hafta Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Ziynet Sali konuk olacak.

27.12.2016 15:12

3 Adam birbirinden özel konukları ve eğlenceli köşeleriyle yarın akşam ekranlardaki yerini alacak. Güldüren skeçleri ve 3 Adam Sahne köşesiyle çarşamba akşamlarının sevilen programı 3 Adam yeni bölümüyle ekrana gelecek. Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç'un birlikte hazırlayıp sunduğu 3 Adam'a bu hafta Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Ziynet Sali konuk olacak.

Farklı formatı ile ekranların vazgeçilmezi haline gelen 3 Adam, 3 Adam Sahne köşesinde skeç yazarlarına, yazdığı skeci arkadaşları ile oynamak isteyenlere ve stund-up ile hikayesini anlatmak isteyenlere ekrana çıkma şansı veriyor. 3 Adam'ın konukları da 3 Adam Sahne köşesinde yaptıkları doğaçlamalarla izleyenleri güldürüyor.

3 Adam'ın kendi hazırladığı skeçler ise izleyenlere keyifli anlar yaşatıyor. 'Günümüz Ozanları, Tarihin Tozlu Sayfaları ve çok daha fazlası 3 Adam ile TV8'de...

3 Adam; Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Ziynet Sali'nin katılacağı yeni bölümü ile yarın akşam 22.00'da TV8 ekranlarında...

Yorumlar | 0
üye profil