Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

3 Adam TV8'de başlıyor...

3 Adam yeniden sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. İlk bölümü ile cuma günü TV8 ekranlarında olacak olan 3 Adam, sürprizleri ile izleyenleri ekrana kilitleyecek.

19.10.2016 14:48

3 Adam, hasreti Cuma günü bitiriyor. Müjdeyi Acun Ilıcalı O Ses Türkiye'nin son bölümünde verdi. Yeni sezonda sürprizleri ile ekranlara gelecek olan 3 Adam'da izleyenlere ait bir köşe olacak. 3 Adam Sahne'ye isteyen herkes başvurabilecek. 3 Adam Sahne'de yeteneğini sergileyen izleyiciler, beğeni elde ederse 3 Adam'ın gelecek bölümlerinde de ekrana çıkma şansı bulacak. Skeçlerle ve sevilen isimlerin katılımıyla 3 Adam yeni sezona renk katacak.

TV8 ekranlarının sevilen talk show programı 3 Adam, yeniliklerle izleyicileri ekrana kilitleyecek. Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak'ın birlikte hazırlayıp sundukları 3 Adam için geri sayım başladı. Yeni sezona cuma akşamı son verecek olan 3 Adam, 3 Adam Sahne ile ekrana çıkmak isteyen skeç yazarlarına, ekibi ile skeç oynamak isteyenlere ve stand-up yapmak isteyenlere şans verecek.

3 Adam Cuma günü Tv8'de...

Yorumlar | 0
üye profil