Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

3 Adam son bölümüyle ekrana kilitledi

3 Adam son bölümüyle izleyenlere keyifli anlar yaşattı. TV8'in en sevilen şov programı 3 Adam, birbirinden özel konuklarıyla ekrana geldi.

01.12.2016 10:09

3 Adam son bölümüyle izleyenleri ekrana kilitledi. Hakan Altun, Güpse Özay, Buğra Gülsoy ve Eda Ece'nin katıldığı 3 Adam yine akıllarda kalacak bir bölüme imza attı. Sevilen şarkılarıyla 3 Adam'a renk katan Hakan Altun, Oğuzhan Koç ile yaptığı düetle kulakların pasını aldı. Görümce filminin heyecanını yaşayan Gupse Özay, Buğra Gülsoy ve Eda Ece, 3 Adam'da izleyenlere keyifli anlar yaşattı.

Hakan Altun oyunculuğunu konuşturdu
3 Adam'ın sevilen köşesi 3 Adam Sahne'de Hakan Altun, İbrahim Büyükak ile birlikte doğaçlama skeç yaptı. Oğuzhan Koç'un da katıldığı skeçte Hakan Altun performansı ile şaşırttı.

Hakan Altun'un sırrı çözüldü!
Hakan Altun'un albüm isimlerindeki sırrı 3 Adam çözdü. Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç'un birlikte hazırlayıp sundukları 3 Adam'ın bu haftaki konuğu olan Hakan Altun'un albüm isimlerinin arkasındaki sırrı Eser Yenenler açıkladı. Albüm isimlerinin sıralanması ile oluşan hikaye izleyenleri olduğu kadar Hakan Altun'u da şaşırttı.

Ünlülerin benzerleri şaşırttı
3 Adam Buğra Gülsoy ve Hakan Altun'a benzetilen isimleri açıkladı. Hakan Altun ve Buğra Gülsoy'un benzerleri, ikili kadar izleyenleri de şaşırttı.

'Seni leylekler getirdi' sözünün ortaya çıkışı
3 Adam'ın sevilen skeci Tarihin Tozlu Sayfaları bu hafta da izleyenleri kahkahaya boğdu. 'Seni Leylekler Getirdi' sözünün ortaya çıkışını konu alan 3 Adam, yine güldürdü.

Yorumlar | 0
üye profil