Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

3 Adam kahkahaya boğdu

3 Adam son bölümüyle izleyenleri ekrana kilitledi. Hadise, Derya Uluğ ve Çakallarla Dans 4 filminin oyuncularının katıldığı 3 Adam, keyifli anlar yaşattı.

24.11.2016 15:36

3 Adam son bölümüyle TV8 izleyicilerine eğlenceli dakikalar yaşattı. Hadise, Derya Uluğ ve Çakallarla Dans 4 filmi ile İlker Ayrık ve Şevket Çoruh'un katıldığı 3 Adam'a Acun Ilıcalı da sürpriz ziyareti ile konuk oldu. Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak'ın hazırlayıp sunduğu 3 Adam, çarşamba akşamına damga vurdu.

Acun Ilıcalı'dan sürpriz ziyaret
Hadise'nin konuk olduğu 3 Adam son bölümde Hadise, O Ses Türkiye çekimlerinin oldukça yorucu geçtiğinden bahsetti. Acun Ilıcalı'ya seslenen Hadise 'Acun bizi Dominik'e yolla' dedi. Acun Ilıcalı Hadise'nin sözlerine karşılık stüdyoya sürpriz ziyarette bulundu.

Hadise'den muhteşem oyunculuk
3 Adam son bölüme konuk olan Hadise, 3 Adam Sahne köşesinde İbrahim Büyükakla skeç yaptı. Oyunculuk konusundaki yeteneğini gösteren Hadise, izleyenlere keyifli anlar yaşattı.

Derya Uluğ popçu olmasaydı...
3 Adam'ın konuklarından Derya Uluğ, bir röportajında söylediği 'Popçu olmasaydım topçu olurdum' sözlerine açıklık getirdi. Okul yıllarında okul takımında yer aldığını söyleyen Derya Uluğ, şarkıcı olmaması halinde futbolcu olabileceğini söyledi.

İlker Ayrık'tan ilişkilere dair ilginç bilgiler
Kadın-erkek ilişkileri ile ilgili İlker Ayrık'tan ilginç bilgiler geldi. Eşlerin birlikte yarıştığı programlar sunan ve uzun süredin ilişkileri yarışmalarda gözlemleyen İlker Ayrık, gözlemleriyle ilgili söyledikleri ile şaşkına çevirdi.

Yorumlar | 0
üye profil