3 Adam için geri sayım başladı...

3 Adam için geri sayım başladı...

3 Adam, yeni sezona başlıyor. TV8'in sevilen şov programı 3 Adam, sevenleriyle buluşuyor.

3 Adam yeni yayın sezonuna başlamak için geri sayıma başladı. Ekranların en sevilen ve farklı şov programı 3 Adam, yeni sezona kaldığı yerden devam etmek için gün sayıyor. Yeni sezonda yeni köşesiyle renklenecek olan 3 Adam'da artık isteyen herkes paylaşım ekrana çıkma şansı yakalayacak. 3 Adam Sahne'de isteyen herkes yeteneğini sergileyebilecekler. Skeç yazanlar, skeç yazdım ekibimle oynamak istiyorum diyenler, stand up yapmak istiyorum anlatacak komik hikayelerim var diyenler bu köşede kendilerine yer bulabilecekler. Başvurular için isteyen herkes, www.tv8basvuru.com adresine videolarını yükleyerek 3 Adam Sahne için başvurularını yapabilecekler.

Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak'ın hazırlayıp sunduğu 3 Adam, yeni köşesi ve biribirinden eğlenceli bölümleri ile çok yakında TV8 ekranlarında başlıyor.

TV8 yeni sezona bomba gibi başladı
Türkiye A Milli Futbol Takımı'nın, Dünya Kupası Elemeleri Grup karşılaşmalarını sporseverlerle buluşturan TV8, yeni programları ve vizyonda ses getiren sinema filmleri ile yeni sezonda televizyon izleyicilerinin vazgeçilmezi haline gelecek. Türkiye'nin en sevilen ve en çok izlenen yarışma programı O Ses Türkiye'nin de ekrana geldiği TV8, gündüz kuşağında da birbirinden iddialı programlarla evlerine konuk oluyor.

Görüntülenme : 181 Yayınlanma Tarihi: 17/10/2016 14:27:00

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin