Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

3 Adam 'çok yakında' başlıyor

3 Adam, yeni yayın sezonunda TV8'de... Sevilen şov programı 3 Adam, TV8 izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

13.10.2016 15:44

3 Adam yeni yayın sezon için geri sayıma başladı. TV8 ekranlarının en sevilen ve farklı şov programı 3 Adam, kaldığı yerden yeni sezona devam edecek. Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak'ın hazırlayıp sunduğu, eğlenceli talk şov programı tanıtım filmi ile ekranlardaki yerini aldı. Tanıtım filmi ile şimdiden ne kadar eğlenceli bir sezon olacağını gözler önüne seren 3 Adam, TV8 ekranlarında sevenleriyle buluşuyor.

Sözleri Aysel Gürel'e, müziği ise Onno Tunç'a ait olan 'Haydi Gel Benimle Ol' şarkısına yaptıkları düzenleme ile tanıtımlarını hazırlayan 3 Adam, tanıtımları ile de oldukça iddialı bir çıkış yaptı.

TV8 yeni sezonda dopdolu
Türkiye A Milli Futbol Takımı'nın, Dünya Kupası Elemeleri Grup karşılaşmalarını sporseverlerle buluşturan TV8, yeni programları ve vizyonda ses getiren sinema filmleri ile yeni sezonda televizyon izleyicilerinin vazgeçilmezi haline gelecek. Türkiye'nin en sevilen ve en çok izlenen yarışma programı O Ses Türkiye'nin de ekrana geldiği TV8, gündüz kuşağında da birbirinden iddialı programlarla evlerine konuk oluyor.

Yorumlar | 0
üye profil