Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

3 Adam bu akşam TV8'de...

3 Adam yeni bölümü ile bu akşam TV8 ekranlarında... TV8'in sevilen şov programı 3 Adam'ın bu haftaki konukları: Tolga Çevik, Ezgi Serter, Emre Aydın ve Deniz Baysal.

07.12.2016 17:25

3 Adam Sürprizlerle dolu yeni bölümüyle bu akşam 20.00'da TV8 ekranlarındaki yerini alacak. Güldüren skeçleri ve 3 Adam sahne köşesiyle izleyenleri ekrana kilitleyen 3 Adam, yeni bölümüyle bu akşam ekranlara gelecek. Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç'un birlikte hazırlayıp sunduğu 3 Adam'a bu hafta Tolga Çevik, Ezgi Serter, Emre Aydın ve Deniz Baysal konuk olacak.

Farklı formatı ile ekranların vazgeçilmezi haline gelen 3 Adam, 3 Adam Sahne köşesinde skeç yazarlarına, yazdığı skeci arkadaşları ile oynamak isteyenlere ve stund-up ile hikayesini anlatmak isteyenlere ekrana çıkma şansı veriyor. 3 Adam'ın konukları da 3 Adam Sahne köşesinde yaptıkları doğaçlamalarla izleyenleri güldürüyor.

3 Adam'ın kendi hazırladığı skeçler ise izleyenlere keyifli anlar yaşatıyor. 'Günümüz Ozanları, Tarihin Tozlu Sayfaları ve çok daha fazlası 3 Adam ile TV8'de...

3 Adam; Tolga Çevik, Ezgi Serter, Emre Aydın ve Deniz Baysal'ın katılacağı yeni bölümü ile yarın akşam 20.00'da TV8 ekranlarında...

Yorumlar | 0
üye profil