Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

3 Adam bu akşam TV8'de

3 Adam kahkahaya doyacağınız bir bölümle TV8'de. Birbirinden komik skeçleri ve özel konukları ile 3 Adam bu akşam ekranlara geliyor.

16.11.2016 09:14

3 Adam bu akşam yeni bölümü ile TV8 ekranlarına gelecek. Skeçleri ve 3 Adam Sahne köşesi ile izleyenleri kahkahaya doyuran 3 Adam, yeni bölümünde son dönemin en çok konuşulan isimleriyle evlerinize konuk oluyor. 3 Adam'ın yeni bölümünde Simge Sağın, Büşra Pekin ve 'Adam Mısın?' filmi ile Beyaz Futbol ekibi konuk oluyor.

Yeni formatı ve sürprizleri ile izleyenlerini eğlendiren 3 Adam, 3 Adam Sahne köşesinde skeç yazarlarına, yazdığı skeci arkadaşları ile oynamak isteyenlere ve stund-up ile hikayesini anlatmak isteyenlere ekrana çıkma imkanı veriyor. 3 Adam'ın kendi hazırladığı skeçler ise izleyenlere keyifli anlar yaşatıyor. Günümüz Ozanları, Tarihin Tozlu Sayfaları ve çok daha fazlası 3 Adam ile TV8 ekranlarında...

3 Adam'ın bu haftaki konukları...
3 Adam bu hafta çok özel isimleri misafir ediyor. 'Kamera' şarkısı ile adından söz ettiren Simge Sağın, Benim Adım Feridun filmi ile Büşra Pekin ve 'Adam Mısın?' filmi ile Beyaz Futbol ekibi 3 Adam'ın yeni bölümünde yer alacaklar.

3 Adam yeni bölümü ile bu akşam 20.00'da TV8 ekranlarında...

Yorumlar | 0
üye profil