29 Nisan-17 Mayıs tarihli uçak biletleri ne olacak? Tam kapanmada alınan uçak biletleri hakkında açıklama

Tüm Türkiye'de etkisini göstermeye devam eden koronavirüs salgını nedeniyle dün yapılan kabine toplantısı sonrasında tam kapanma kararı alındı. 29 Nisan - 17 Mayıs tarihi arasında alınan uçak biletlerinin ne olacağı ise vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Türk Hava Yolları (THY) uçak biletleriyle alakalı açıklama yaptı. Peki, 29 Nisan-17 Mayıs tarihli uçak biletleri ne olacak? 

Yayınlanma Tarihi: 27.04.2021 11:39
Değiştirme Tarihi: 27.04.2021 11:39
29 Nisan-17 Mayıs tarihli uçak biletleri ne olacak? Tam kapanmada alınan uçak biletleri hakkında açıklama

Türk Hava Yolları (THY) sosyal medya hesabından 29 Nisan-17 Mayıs tarih aralığında alınan uçak biletleri için açıklama yaptı.

Şirket açıklamasında, tam kapanma sürecinde yurt içi uçak bileti olan yolcuların seyahatlerine ilişkin uygulama detayları belli olduğunda gerekli bilgilendirmelerin yapılacağı belirtildi.

Açıklamada, "Çağrı merkezlerimiz, yetkili mercilerin yayınlayacağı genelgenin ardından yönlendirmede bulunabilecektir. İlgili tarihlerde yurt içi bilet değişiklik talepleri ücretsiz olarak gerçekleştirilecektir. Güncel gelişmeler için sosyal medya hesaplarımızı ve web sitemizde yer alan duyurularımızı takip edebilirsiniz. Saygılarımızla" denildi.