28 şubat Yemekteyiz izleyicilerle! Yemekteyiz Hüseyin Işıklar kimdir?

28 şubat Yemekteyiz izleyicilerle! Yemekteyiz Hüseyin Işıklar kimdir?
Yayınlanma Tarihi: 28.02.2019 13:56 | Değiştirme Tarihi: 28.02.2019 13:56

Yemekteyiz Best of bu hafta birbirinden hünerli yarışmacıları ağırlıyor. Onlardan bir tanesi de Hüseyin Işıklar. Peki, Yemekteyiz 28 şubat Perşembe 4.gün yarışmacısı Hüseyin Işıklar kimdir? Yemekteyiz son bölüm izleyiciler tarafından merak ediliyor.

Sunuculuğunu Onur Büyüktopçu’nun yaptığı Yemekteyiz yarışması bu hafta Best of yarışmacılarını konuk ediyor. Yemekteyiz 4.gün yarışmacısı Hüseyin Işıklar kimdir, nerelidir? Yemekteyiz 28 şubat izleyicilerin karşısına iddialı yarışmacı Hüseyin Işıklar’ı çıkartıyor. Peki Hüseyin Işıklar kimdir? Yemekteyiz 4.gün menüsünde neler var? Yemekteyiz son bölüm izleyenleri adeta ekranlara kilitleyecek.

Aslen Bilecikli olan Hüseyin Işıklar İstanbul'da yaşıyor. Fitness antrenörü olan Hüseyin Işıklar kendine has tarzıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Hüseyin Bey doğal hayatı çok seviyor ve tam bir doğal yaşam tutkunu. Hüseyin Bey’in menüsünde neler var? Gibi soruların cevaplarını TV8 ekranlarında Yemekteyiz Best Of’ta bulabilirsiniz.

Yemekteyiz başvurusu nereden, nasıl yapılır?

Yemekteyiz programına nereden, nasıl başvurulur? Gibi sorular Yemekteyiz hayranları tarafından en çok merak edilen konulardan biri. Peki, Yemekteyiz başvuru formu 2019, nereden temin edilir? Yemekteyiz başvuru formu nasıl doldurulur ve Yemekteyiz başvurusu nasıl nereden yapılır gibi soruların cevaplarını sizin için hazırladık. Yapmanız gereken sadece aşağıdaki linki tıklayıp direkt yemekteyiz başvuru formuna ulaşmak.

Yemekteyiz başvurusu yapmak için tıklayınız