26 şubat Survivor 16.bölüm ödül oyununu kim kazandı?

26 şubat Survivor 16.bölüm ödül oyununu kim kazandı?
Yayınlanma Tarihi: 27.02.2019 00:11 | Değiştirme Tarihi: 27.02.2019 01:04

Survivor 2019’da ödül oyununu Türk takımı mı Yunan takımı mı kazandı? Survivor’da ödül oyunu 27 şubat Salı günü kıyasıya mücadeleye sahne oldu. Peki, Survivor 27 şubat ödül oyununu kim kazandı? İşte yanıtı;

Survivor Türkiye Yunanistan 26 şubat Salı günü ödül oyunu oynandı. Peki, ödül oyununu 16.bölüm 26 şubat Salı kim kazandı. Türk takımı büyük bir performans göstererek Yunan takımı karşısında 10-8 ödül oyunu kazandı. Yarışmacılar ödül oyununu kazandıktan sonra büyük bir coşku yaşadı. Ödül oyununun hemen ardından yapılan ada konseyinde eleme potasıan giren yarışmacılar tek tek söz aldı.

Eleme potasına giren Bora, Atakan ve Kaan neler söyledi?

Atakan eleme gercesi, “Nasibimizde varsa kalırız yoksa gideriz. Kalmak istiyorum. Burası benim için dünyanın en güzel okulu.” Şeklinde yorumlarda bulundu. Kaan ise, “Ben de çok büyük hayallerle geldim. Buraya geldikten sonra her şeye şükür etmeye başladım. Kesinlikle her insanın böyle bir tecrübeyi edinmesi gerekiyor. Arkadaşlarıma saygı duyuyorum. Dha burada yapabileceğim çok şey var kendi potansiyelimi biliyorum. Atışlarda da elim ısınmaya başladı. Kendimi gösteremeden gidersem buna çok üzülürum. Bora, “Gidecek olursam hedeflerime ulaşmadan gitmiş olurum. Durumumla alakalı birkaç bir şey söyleyeyim. Geldiğimden beri 4-5 oyun kaybettim. Sayı alan arkadaşlarıma taktikler konusunda el becerimin iyi olduğunu düşünüyorum. Böyle bir potaya girmek beni çok şaşırttı. Takımına sayı getiren bir oyuncusu Okay saf dışı bırakmış olacak. Savaşmaya geldim. Kalırsam eğer sıurvivor benim için yeniden başlayacak.” Dedi.