26 şubat 16.bölüm Survivor eleme gecesi izle! Survivor’da bu hafta kim elendi?

Survivor Türkiye Yunanistan’da 26 şubat 2019 Salı eleme heyecanı yaşanıyor. Peki, Survivor’da bu hafta yani 27 şubat Salı 16.bölümde elenen kim oldu? Bu hafta Survivor’da haftanın elenen ismini haberimizden öğrenebilirsiniz.

Yayınlanma Tarihi: 27.02.2019 00:31
Değiştirme Tarihi: 27.02.2019 01:02

Survivor Türkiye Yunanistan 26 şubat Salı gecesi eleme gecesi izleyenleri bir hayli heyecanlandırdı. Survivor’da bu hafta kim elendi? Survivor 2019 eleme gecesi Bora mı, Kaan mı, Atakan mı elendi? Sorusunun cevabı herkes tarafından merak ediliyor. 26 şubat Salı TV8 eleme gercesi izleyen Survivor hayranları merakla beklenen elenecek ismi öğrenmek için ekranları başından ayrılmadılar. Peki, Survivor’da bu hafta kim elendi? Survivor’da elenen isim kim oldu? Survivor 26 şubat eleme gecesi neler oldu? Atakan, Bora ve Kaan eleme adaylarından hangi isim elenecek?

Survivor 2019 26 şubat eleme adayları son olarak neler dediler?

Atakan eleme gercesi, “Nasibimizde varsa kalırız yoksa gideriz. Kalmak istiyorum. Burası benim için dünyanın en güzel okulu.” Şeklinde yorumlarda bulundu. Kaan ise, “Ben de çok büyük hayallerle geldim. Buraya geldikten sonra her şeye şükür etmeye başladım. Kesinlikle her insanın böyle bir tecrübeyi edinmesi gerekiyor. Arkadaşlarıma saygı duyuyorum. Dha burada yapabileceğim çok şey var kendi potansiyelimi biliyorum. Atışlarda da elim ısınmaya başladı. Kendimi gösteremeden gidersem buna çok üzülürum. Bora, “Gidecek olursam hedeflerime ulaşmadan gitmiş olurum. Durumumla alakalı birkaç bir şey söyleyeyim. Geldiğimden beri 4-5 oyun kaybettim. Sayı alan arkadaşlarıma taktikler konusunda el becerimin iyi olduğunu düşünüyorum. Böyle bir potaya girmek beni çok şaşırttı. Takımına sayı getiren bir oyuncusu Okay saf dışı bırakmış olacak. Savaşmaya geldim. Kalırsam eğer sıurvivor benim için yeniden başlayacak.” Dedi.

Survivor 2019 26 şubat salı günü elenen yarışmacı Kaan Güvenilir oldu.

Kaan Güvenilir kimdir?

Survivor 2019’da eleme adayı olan Kaan Güvenilir’in kim olduğuna haberimizden ulaşabilirsiniz. Peki, Survivor Kaan Güvenilir kimdir, kaç yaşındadır ve Survivor Kaan aslen nerelidir? Kaan’ın hayranları Survivor’da elemeye kalmasına üzüldüler. Survivor Kaan Güvenilir 1990 doğumludur ve Kaan Güvenilir TV8’de yayınlanan Aşk-ı Roman dizisinde başrol oynayan Kaan Güvenilir’in 9 kardeşi var ve Kaan Güvenilir birçok yeteneğiyle adından sıkça söz ettirmektedir. Kaan Güvenilir İstanbul'da yaşamaktadır. Kaan Güvenilir 1,80 boyunda ve 84 kilodur.