27. Dönem POMEM mülakat sonuçları açıklandı mı? | POMEM sonuçları sorgulama ekranı

27. Dönem POMEM mülakat sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak sorusunun yanıtı, polis adayları tarafından sorgulanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde tamamlanan POMEM mülakatlarının ardından binlerce kişi Polis Akademisi Başkanlığı tarafından gelecek olan duyuruyu bekliyor. Peki, 27. Dönem POMEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte POMEM sonuçları sorgulama ekranı.

Yayınlanma Tarihi: 28.10.2021 16:43
Değiştirme Tarihi: 28.10.2021 16:43
27. Dönem POMEM mülakat sonuçları açıklandı mı? | POMEM sonuçları sorgulama ekranı

27. dönem POMEM mülakat sonuçları için heyecanlı bekleyiş sürmeye devam ediyor. Polis Akademisi Başkanlığı tarafından geçtiğimiz günlerde tamamlanan POMEM mülakatlarının ardından sonuçların açıklanacağı tarih merak ediliyor. Peki, 27. Dönem POMEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte POMEM sonuçları sorgulama ekranı.

POMEM SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANIR?

27. dönem POMEM mülakatları tamamlandı ancak sonuçların açıklanacağı tarihe ilişkin bir detay belirtilmedi. Kısa süre içinde açıklanması bekleniyor.

27. DÖNEM POMEM SONUÇLARI NASIL ÖĞRENİLİR?

Adayların sınav sonuçları, sınav ile ilgili işlemler tamamlandıktan sonra Polis Akademisi Başkanlığınca ilan edilir. Sınav sonuçları adaylara Polis Akademisi Başkanlığının resmi internet sayfası www.pa.edu.tr adresinden duyurulacaktır.

İlgili Sayfalar: Playlist