25 yıllık mahkumiyetinde adeta canavara dönüştü! Tam 48 mahkumu öldürdü...

42 yaşındaki Marcos Paulo da Silva isimli şahıs 18 yaşındayken hırsızlık suçundan hapse düştü. O yaşından bu yana hapiste olan şahıs tam 48 mahkumu adeta doğradı. Marcos Paula da Silva isimli şahıs kurbanlarının kafasını kesip, bağırsaklarını söken acımasız bir katile dönüştü.

Yayınlanma Tarihi: 27.10.2020 16:24
Değiştirme Tarihi: 27.10.2020 16:24
25 yıllık mahkumiyetinde adeta canavara dönüştü! Tam 48 mahkumu öldürdü...

Lucifer lakaplı seri katil, hapiste olduğu 25 yıl boyunca 48 mahkumun ölümünden sorumlu. Marcos Paulo da Silva, İngiltere’nin en tehlikeli mahkumu Charles Branson ile karşılaştırılıyor.

Marcos Paulo da Silva, hapiste onlarca kişiyi öldürmekle suçlanıyor.

42 yaşındaki Brezilyalı mahkum, küçük hırsızlık suçuyla 1995’te hapse girdiğinde 18 yaşındaydı. Ancak kısa süre sonra vahşi bir katile dönüştü. 2011 yılında Sao Paulo’daki Serra Azul Hapishanesi’nde bugüne kadar yaşanan en kanlı saldırılardan birinde beş mahkumu tek seferde öldürdüğü söyleniyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

Marcos kurbanlarını öldürdükten sonra onların kafasını kesiyor ve bağırsaklarını söküyor. İddia edilen suçların çoğu için henüz yargılanmayan Da Silva çok sayıda mahkumiyet aldı ve toplam 217 yıl hapis cezasına çarptırıldığı için muhtemelen parmaklıklar ardında ölecek.

Lucifer,hapishanede bir saldırıda beş mahkumu öldürdü.

Da Silva’nın “Bu insanları öldürdüğüm için pişmanlık duymuyorum. Onlar diğer mahkumlardan yararlanan ve onları soyan tecavüzcu hırsızlardı” dediği bildirildi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Da Silva’nın şaşırtıcı hapishane geçmişi, Portekiz’in yanı sıra Brezilyalı UOL tarafından yayınlanan bir raporda detaylarıyla yer aldı. Raporda Da Silva, Brezilya’nın acımasız hapishane sisteminde kendini koruma grubu olarak tanıtan PCC adlı çete üyelerni öldürme misyonuyla hareket eden bir suikast çetesinin lideri olarak tanımlandı.

Gardiyanlar ise Da Silva’nın yeni bir hapishaneye nakledilene kadar tekrar cinayet işlemesinin an meselesi olduğunu söylerken Marcos’u kabul edecek hapishane sayısı oldukça azaldı. Psikologlar Da Silva’nın akıl hastası olmadığını, ancak acilen tedavi edilmesi gereken bir kişilik bozukluğundan muzdarip olduğunu söyledi.