25 Şubat Perşembe reyting sonuçları açıklandı! Dün ne izlendi? İşte Total ve AB reytingleri

Reyting sonuçları açıklandı mı? Merak edilen bu sorunun yanıtı belli oldu. 25 Şubat Perşembe günü Türk televizyonlarında hangi yapımların izlendiği merak ediliyor. TV'de yer alan programların ve dizilerin arasında en çok hangisinin izlendiği internet üzerinden araştırılıyor. Merak edilen bu soru yanıt buldu ve 25 Şubat Perşembe reyting sonuçları açıklandı. 25 Şubat Perşembe 2021 reyting sonuçlarının belli olmasıyla birlikte, hangi dizinin ya da hangi programın kaçıncı olduğu, en çok izlenen yapımlar listesi de ortaya çıktı.. Peki Dün yayınlanan dizi ve yarışma programları arasında reytinglerde hangisi birinci oldu? Total, AB ve 20+ABC1 reyting sonuçlarına göre en çok izlenen hangi yapım oldu? Dün ne izlendi? İşte, 25 Şubat Perşembe reyting sonuçları...

Yayınlanma Tarihi: 26.02.2021 10:22
Değiştirme Tarihi: 26.02.2021 10:22
25 Şubat Perşembe reyting sonuçları açıklandı! Dün ne izlendi? İşte Total ve AB reytingleri

25 Şubat Perşembe reyting sonuçları televizyon izleyicileri tarafından merak ediliyordu.25 Şubat Perşembe 2021 reytingleri belli oldu mu? Reyting sonuçları açıklandı mı? 25 Şubat Perşembe en çok ne izlendi? Bu soruların cevapları internette araştırılıyordu. Merak edilen reyting sonuçları açıklandı. Böylece 25 Şubat Perşembe tarihinde ne izlendi en çok reytingi hangi yapım aldı ortaya çıktı. 

İşte 25 Şubat Perşembe 2021 tarihinde en çok izlenen programlar... 

Total'de 1. sırada 'Bir Zamanlar Çukurova', 2. sırada “Esra Erol'da”, 3. sırada “Müge Anlı ile Tatlı Sert” yer aldı.

AB'de ise 1. sırada 'Bir Zamanlar Çukurova', 2. sırada "Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber", 3. sırada “Mucize Doktor” yer aldı.

İŞTE TOTAL'DEKİ İLK 10 PROGRAM

Haber ile ilgili metin girin!.

İŞTE AB'DEKİ İLK 10 PROGRAM

Haber ile ilgili metin girin!.

İŞTE ABC'DEKİ İLK 10 PROGRAM

Haber ile ilgili metin girin!.

Not: TİAK'ın aldığı karar nedeniyle reyting sonuçlarının detaylarını ve ilk 100 program sıralamasını yayınlayamıyoruz.