24 yaşındaki Sedanur otel odasında ölü bulundu

İstanbul Maltepe'de şüpheli bir ölüm gerçekleşti. 32 yaşındaki adam, birlikte otele yerleştiği 24 yaşındaki kadının hareketsiz yattığını belirterek polise gitti. Yapılan incelemede kadının otelde hayatını kaybettiği anlaşıldı.

Yayınlanma Tarihi: 11.09.2021 17:47
Değiştirme Tarihi: 11.09.2021 17:47
24 yaşındaki Sedanur otel odasında ölü bulundu

Maltepe Cevizli Mahallesi 30 Ağustos Caddesi'ndeki oteldeki olay geçtiğimiz perşembe günü meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Sedanur Şen (24) ile Serdar Yazıcı (32) otele yerleşti. Sabah saatlerinde elindeki çanta ile odadan çıkan Serdar Yazıcı otel çalışanlarına kız arkadaşı Sedanur Şen'in uyanmadığını ve vücudunun morardığını söyledi. Bunun üzerine polis ve sağlık ekiplerine haber verildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, Sedanur Şen'in hayatını kaybettiği belirledi. Vücudunda herhangi bir darp izine rastlanmadığı belirtilen Şen'in cesedi, Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı.

Ümraniye'de mobilyacı olarak çalıştığı belirtilen Serdar Yazıcı'nın, "uyuşturucu madde imal ve ticareti", "uyuşturucu madde kullanma" ve "dolandırıcılık" suçlarından kaydı bulunduğu öğrenildi.Yazıcı'nın  ifadesinde, gece kız arkadaşı ile uyuşturucu kullandıklarını, sabah ise Şen'in vücudunun morardığını ve uyanmadığınıgördüğünü söylediği belirtildi. Serdar Yazıcı emniyetteki işlemlerinin ardından serbest bırakıldı.