24 şubat Pazar Survivor Türkiye Yunanistan 14.bölüm özeti

TV8 ekranlarında 24 şubat Pazar günü ekranlara gelen Survivor Türkiye Yunanistan izleyicileri bir hayli heyecanlandırdı.24 şubat Pazar 14.bölüm Survivor Türkiye Yunanistan özetini sizin için hazırladık.

Yayınlanma Tarihi: 25.02.2019 18:59
Değiştirme Tarihi: 25.02.2019 18:59
24 şubat Pazar Survivor Türkiye Yunanistan 14.bölüm özeti

Survivor, 4.hafta nefes kesen bir mücadeleye sahne oldu. 24 şubat Pazar ünü yayınlanan Survivor 2019’un özetine haberimizden ulaşabilirsiniz. Survivor Türkiye Yunanistan 14.bölüm özeti izleyiciler tarafından en çok merak edilen konular arasına girdi. Peki, 14.bölümde neler oldu. Survivor’da yaşanan karşılıklı atışmalar ve oyunlar sonrası yaşanan gerilimli anlar bir çok kişinin dikkatinden kaçmadı.

14.bölüm Survivor Türkiye Yunanistan ada konseyide neler yaşandı?

Survivor 14.bölümde dokunulmazlık oyunun Yunanistan kazandı ve ada konseyinde Atakan, Bora ve Kaan’ın ismi çıktı. Atakan oylamaya giren ilk isim oldu!

Atakan yapılan gizli oylama sonucu çıkan ilk isim oldu. Atakan duygularını şöyle belirtti:

“Survivor’a büyük hayallerim için geldim. Ailemi temsil etmeye geldim. Takımıma en güçlü şekilde katkı sağlayabilmek için buradayım. Takım arkadaşlarım bana cephe almış durumda. 4. Haftaya geldik nedeni belli olmayan şekilde potaya yazılıyorum. Kaderimde burda gitmek varsa kalırım. Kalmak için ne gerekiyorsa yapacağım. Türk halkının hakkaniyetine güveniyorum.”

Kaan ada konseyinde neler söyledi?

Kaan oylamaya girdikten sonra ilk sözleri şunlar oldu: “Buraya gelirken aileme sevdiklerime söz verdim. Bazen problemlerimiz oluyor ama biz bunları zaman zaman yaşıyoruz. Ecem’in benim ismimi söyleyeceğini biliyordum. Hikmetle daha önceden problemimiz olmuştu. Ecem kendini bizden üstün görüyor. Türk halkının adaletine güveniyorum.”

Bora ada konseyinde Okay’a ne dedi?

“Bunu bekliyordum. Okay’a sözüm olacak. Tutarsız bir davranış gösterdi. Benim ismimi hiç geçirmedi; bu adada ben 3 kişiyle problem yaşadım bunlardan en saygılıları Atakan’dı. Burada da tutarsızlık var. Bekliyorduk.  Beklediğim için bu beni hiç üzmedi. Herkes gibi benim de hayallerim var.”

Atakan ve Sude arasında neden tartışma yaşandı?

Atakan ve Sude arasında yaşanan gelirim 15.bölümde yayınlanacak. Peki, Atakan, Sude'yi tehdit mi etti? Atakan Sude'ye ne dedi gibi soruların cevabını Survivor 15.bölüm tanıtım fragmanında bulabilirsiniz. Atakan, Sude'ye "ben seni tehdit mi ettim." dedi. Sude ise "Evet ettin” şeklinde yanıt verdi. En çok merak edilen konular arasına giren Atakan ve Sude arasındaki tartışmayı 25 şubat pazartesi günü 15.bölümde izleyebilirsiniz.