23 Nisan'da online ders var mı? Yarın okullar tatil mi?

23 Nisan'da online ders olacak mı sorusunun yanıtı, uzaktan eğitimle okul hayatlarına devam eden öğrenciler tarafından sorgulanan ve merak edilen konular arasında yer almaya devam ediyor. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesiyle birçok öğrenci, 'Yarın okullar tatil mi? 23 Nisan'da online ders olacak mı?' sorusuna yanıt arıyor. Peki, 23 Nisan'da online ders var mı? Yarın tatil mi?

Yayınlanma Tarihi: 22.04.2021 11:21
Değiştirme Tarihi: 22.04.2021 11:21
23 Nisan'da online ders var mı? Yarın okullar tatil mi?

23 Nisan'da online ders yapılacak mı birçok öğrenci tarafından merak edilmeye başladı. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla yarın resmi tatil olacak. Peki, 23 Nisan'da online ders var mı? Yarın tatil mi?

23 NİSAN'DA CANLI DERS OLACAK MI? 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı resmi tatillerden biri. 23 Nisan resmi tatil olmasından dolayı öğrenciler, günlerinin keyfini sürecek. Canlı ders olmayacak ve okullar tatil olacak.

Pandemi öncesi okullarda, farklı mekanlarda coşku ve sevinçle kutlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, pandemi nedeniyle bir çok yerde çevrimiçi kutlanacak

Selçuk, 23 Nisan Cuma günü Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında tüm çocukları temsilen Anıtkabir’i ziyaret edecek. Bakan Selçuk, Atatürk’ün mozolesine çelenk bırakarak, Anıtkabir özel defterini imzalayacak. Ardından 81 ilden öğrencilerin katıldığı çevrim içi bir programda çocuklar ile sohbet edecek. Bakan Selçuk 23 Nisan günü “Ankara Masal Evi”nin açılış törenine de katılacak. 23 Nisan günü TRT EBA kanallarında bayram çoşkusunun ekran karşında yaşanabileceği özel bir program yayında olacak.