22 yaşında bir sosyopat cüce olduğu iddia edilen Natalia Barnett konuştu: 16 yaşındayım

22 yaşında bir sosyopat cüce olduğu iddia edilen Natalia Barnett konuştu: 16 yaşındayım
Yayınlanma Tarihi: 06.11.2019 14:00 | Değiştirme Tarihi: 06.11.2019 15:49

Geçtiğimiz günlerde, evlat edinilen bir çocuğun aslında çocuk değil, 22 yaşında cüce bir sosyopat olduğuna ilişkin haberler başta Türkiye olmak üzere dünya basınının büyük ilgisini çekmişti. 22 yaşında bir sosyopat olmakla suçlanan Natalia Grace Barnett katıldığı bir programda bu iddiaları reddetti.

ABD'de çocuk değil, çocuk taklidi yapan ve kendisini evlat edinen çifti defalarca öldürmeye çalışan 22 yaşındaki bir sosyopat olmakla suçlanan Natalia Grace Barnett, CBS'te yayımlanan "Dr Phil" programında iddiaları reddetti.

Perşembe gecesi yayımlanacak programın tanıtımında Barnett, 16 yaşında olduğunu ve kendisini terk ederek Kanada'ya gittikleri için haklarında dava açılan çiftin iddia ettiği gibi zihinsel bir rahatsızlığı olmadığını söyledi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Nadir görülen bir cücelik hastalığı nedeniyle Natalia Barnett'in yaşı belirlenemiyor. Ukrayna'da doğan Barnett'in 2010'da evlat edinildiğinde yaşının 6 ile 8 arasında olduğu tahmin ediliyordu.

Eylül'de Michael ve Kristine Barnett çiftine Natalia Barnett'i 3 yıl boyunca bir dairede tek başına bıraktığı suçlamasıyla dava açılmıştı.

2012'de mahkemede Natalia Barnett'in yaşını kemik ölçümü raporlarıyla 8'den 22'ye çıkaran çift kefaletle serbest bırakıldı. Dava gelecek yıl görülmeye başlanacak.

Kristine Barnett, Natalia Barnett'in kendisini elektrikli çite itmeye çalıştığını, kahvelerine çamaşır suyu koyduğunu, gece uykuda kendisini ve kocasını bıçaklama girişiminde bulunduğunu ve cama kanla yazı yazdığını öne sürmüştü.

Natalia Barnett, programda hiç kemik ölçümü yaptırdığını hatırlamadığını söyledi.

Bu arada, Natalia'nın biyolojik annesi olduğunu söyleyen Ukraynalı bir kadın, İngiltere'de yayımlanan Daily Mail gazetesine "16 yıl önce tek başına bakamadığım için bebekken Natalia'yı terk etmek zorunda kaldım" dedi.

Barnett çiftinin Kanada'ya gitmesinden sonra Natalia'yı evlat edinen yeni ailesi Natalia'nın bir çocuk olduğunu ve kendisine çocuk gibi davrandıklarını söyledi.

Kaynak: BBC Türkçe