2021 AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Anadolu Üniversitesi açıkladı...

2021 AÖF sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağını merak eden binlerce Açık Öğretim Fakültesi öğrencisi, sınavların tamamlanmasıyla birlikte gözlerini sonuçlarını açıklanacağı zamana çevirdi. Anadolu Üniversitesi tarafından yapılan açıklamada, ‘Sınav sonuçları sınavla ilgili tüm süreçler tamamlandığında açıklanacaktır. Sonuçlar ile ilgili duyurular için kurumsal sosyal medya hesaplarımız ile web sitemizi takip edebilirsiniz.’ denilmişti. Peki, 2021 AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? 

Yayınlanma Tarihi: 21.04.2021 13:43
Değiştirme Tarihi: 21.04.2021 13:43
2021 AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Anadolu Üniversitesi açıkladı...

AÖF sonuçları için heyecanlı bekleyiş sürmeye devam ediyor. 19 Nisan tarihinde tamamlanan AÖF sınavlarının ardından tüm gözler sonuçların açıklanacağı tarihe çevrildi. Peki, 2021 AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Anadolu Üniversitesi tarafından sınav sonuçları için tarih verildi mi? İşte detaylar...

AÖF SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK? 

AÖF tarafından yapılan açıklamada, ‘Sınav sonuçları sınavla ilgili tüm süreçler tamamlandığında açıklanacaktır. Sonuçlar ile ilgili duyurular için kurumsal sosyal medya hesaplarımız ile web sitemizi takip edebilirsiniz.’ denilmişti.

Sınava itiraz sürecinin 21 Nisan gecesine kadar devam edeceği düşünülür ve 22 Nisan tarihinde itirazların değerlendirildiği, 23 Nisan tarihinin de resmi tatil olduğu göz önüne alınırsa, sonuçların 26 Nisan Pazartesi günü açıklanması öngörülebilir.

Sonuçların 23 Nisan tarihine kadar açıklanması bekleniyor.

Sonuçların açıklandığı kurumun sosyal medya hesaplarından duyurulacak. Duyuru gerçekleşir gerçekleşmez haberimiz güncellenecektir.

Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri 2020-2021 Bahar Dönemi Ara Sınavları farklı dönemler için 17-18-19 Nisan 2021 tarihlerinde gerçekleşti. Sınavda her ders için 30 soru ve 40 dakika süre tanındı.