2021 Anneler Günü ne zaman? İşte Anneler Günü için en güzel sözler

2021 Anneler Günü ne zaman sorusunun yanıtı, annelerini ve eşlerini mutlu etmek isteyen vatandaşlar tarafından sorgulanan ve merak edilen konular arasında yer alıyor. Her yıl bir defa kutlanmakta olan Anneler Günü için çok az bir zaman kala birçok kişi Anneler Günü için en güzel sözler ve anlamlı mesajları araştırıyor. Peki, 2021 Anneler Günü ne zaman? İşte Anneler Günü için en güzel sözler

Yayınlanma Tarihi: 20.04.2021 15:57
Değiştirme Tarihi: 20.04.2021 15:57
2021 Anneler Günü ne zaman? İşte Anneler Günü için en güzel sözler

2021 Anneler Günü için geri sayım başladı. Her yıl kıymetli annelerimizin değerini daha çok anladığımız bu özel gün için bir çok kişi Anneler Günü sözler ve anlamlı mesajları internet üzerinden araştırıyor. Peki, 2021 Anneler Günü ne zaman? İşte Anneler Günü için en güzel sözler.

2021 ANNELER GÜNÜ NE ZAMAN? 

Anneler Günü hazırlıkları her yıl olduğu gibi bu yıl da günler öncesinden başladı. Ülkelere göre kutlama tarihleri değişen bu anlamlı gün, Türkiye'de mayıs ayının ikinci haftasının pazar günü kutlanıyor.

Yani 2021 yılı Anneler Günü bu yıl 9 Mayıs tarihinde kutlanacak.

ANNELER GÜNÜ İÇİN EN GÜZEL SÖZLER

Hayat yolculuğumun en başından beri beni besleyen, üzerimden duayı hiç eksik etmeyen, benim için her an endişelenen, bana rehberlik eden ve her arayışımda beni destekleyen kişi sendin anneciğim. İhtiyacım olan sevgi için her gün orada olduğunu biliyorum. Anneler Günün kutlu olsun!

Bana yolları göstermek için orada olduğun sürece, hiçbir şey için endişelenmem gerekmiyor. Seni seviyorum anneciğim. Anneler Günün kutlu olsun!

Sarılmaya ihtiyacım olduğunda, kolların benim için her zaman açık. Bir arkadaşa ihtiyacım olduğunda, her zaman yanımdasın. Bir derse ihtiyacım olduğunda, en iyi öğretmensin. Gücün ve sevgin bana her zaman rehberlik ediyor. Seni çok seviyorum anneciğim, Anneler Günün kutlu olsun!

Çocukken, bana örnek olmak için benden önce; gençken, her ihtiyacım olduğunda beni gözetmek için arkamdan, yetişkin olduğumda ise destek vermek için hep yanımda yürüdün. Her an yanımda olduğun için sana minnettarım. Anneler Günün kutlu olsun!

Gözyaşı döktüğümde, neşeli olduğumda ya da korktuğumda, yanımda her zaman sen vardın. Her zaman orada olduğunu biliyorum, Anneler Günün kutlu olsun!

Sen benim ilham kaynağımsın. Çocuklarım için her zaman senin gibi bir anne olmak istemişimdir, böylece beni yetiştirmiş olduğun gibi onları yetiştirebilirim. Anneler Günün kutlu olsun!

Bana iyi bir insan olmak için ihtiyacım olan her şeyi sen öğrettin. Sen sadece annem değil, aynı zamanda öğretmenimsin. Anneler Günün kutlu olsun!

Annelerimizin bizi en mükemmel şekilde yetiştirme çabaları olmasaydı bu dünya asla harika olmazdı. Anneler Günün kutlu olsun!

Anneler Günün kutlu olsun anneciğim! Benim annem olduğun için çok mutluyum. Bana her zaman inandığın ve benim için yaptığın her şey için teşekkür ederim. Seni seviyorum!

Sen benim kalbimin içinde tuttuğum en güzel şeysin, Anneler Günün kutlu olsun!