2019 Berat kandili mesajları! Güncel ve yeni Berat Kandili mesajları

2019 Berat kandili mesajları! Güncel ve yeni Berat Kandili mesajları
Yayınlanma Tarihi: 17.04.2019 18:56 | Değiştirme Tarihi: 17.04.2019 18:56

Berat Kandili bu yıl 19 Nisan 2019’da idrak edilecek. Resimli Berat Kandili mesajları ve 2019 Berat Kandili mesajları en çok aratılan konulardan biri oldu. Yeni, güncel 2019 Berat Kandili mesajlarını sizin için derledik.

Berat Kandili 19 Nisan 2019 Cuma günü idrak edilecek. Sizin için en yeni güncel sevdiklerinize gönderebileceğiniz Berat Kandili mesajlarını derledik. Berat Kandili mesajları herkes tarafından şu sıralar en çok aratılan konulardan biri oldu. 2019 Berat Kandili mesajları resimli Berat Kandili mesajları bu yıl sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz mesajlar arasında…

2019 Berat Kandili mesajlarından bazıları;

-Bugün ellerini semaya gönlünü Mevla'ya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç. Çünkü bugün kandil, kandilin mübarek olsun.

-Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, şeytan senden uzakta, melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki duaların kabul Berat Kandiliniz Mübarek Olsun

-Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle Berat kandilinizi kutlarım.

- Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Berat Kandiliniz Mübarek Olsun.

- Yüzünden gülücük, kalbinden sevgi, bedeninden sağlık, çevrende dostluk, ömründen huzur ve neşe eksik olmasın kandillerin hep kutlu olsun.

-Gönüllerin bu mübarek gecede Allah’a daha yakın olduğu ve kötülüklerin yok olduğu gece olan Berat Kandilinizi en içten dileklerimle kutlarım.

-Allah gönlünüzden geçen her duayı hakkınızda hayırlı ise kabul etsin. Hayırlı kandiller...