Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

2016'da zirvenin ismi 'Survivor'

Medya Takip Merkezi (MTM), yılın en popüler TV programlarını belirledi. TV yapımları kategorisinde ise ilk sırada "Survivor" vardı.

03.01.2017 15:36

TV8 ekranlarında yayınlanan, Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını üstlendiği Survivor, toplamda 69 bin 212 haberle listenin zirvesinde yer aldı.

Bu yıl da iddialı
Ekranların en çok izlenen yarışma programı Survivor, bu yıl da iddialı isimlerin katılımıyla izleyenleri ekrana kilitleyecek.

Survivor'a kim katılacak?
Survivor 2017'ye gidecek olan yarışmacı kadrosu belli oldu. 21 Ocak Cumartesi günü ilk bölümüyle ekranlara gelecek olan Survivor 2017'de oldukça güçlü isimler Survivor olmak için mücadele edecek.

İşte Survivor 2017 ünlüler takımı:
Furkan Kızılay, İlhan Mansız, Serhat Akın, Berna Öztürk, Seda Demir, Tarık Mengüç, Sema Apak, Sedat Kapurtu, Pınar Saka, Adem Kılıççı, Şahika Ercümen, Sabriye Şengül.

İşte Survivor 2017 Gönüllüler Takımı:
Gökhan Gözükan, Tuğçe Melis Demir, Ogeday Girişken, Burçak Tuncer, Elif Şadoğlu, Eser West, Volkan Çetinkaya, Fulya Şahin, Denisa Gültekin.

İkinci sırada 'O Ses Türkiye'
Listenin ikinci sırasında yine Acun Ilıcalı’nın yapımcılığında olan “O Ses Türkiye” yer aldı. TV8 ekranlarında yayınlanan “O Ses Türkiye”, toplamda 22 bin 788 haberle basında yer aldı. Yarışmanın jüri koltuğunda Hadise, Murat Boz, Sibel Can, Gökhan ve Hakan Özoğuz oturuyor.

Üçüncü sırada 'İşte Benim Stilim'
Listenin üçüncü sırasında bulunan Türkiye’nin moda yarışma programı “İşte Benim Stilim”, toplam 15 bin 296 haberle basında adından söz ettirdi. Production House tarafından yapılan programın sunuculuğunu Öykü Serter üstlenirken, jüri koltuğunda Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu, Ivana Sert oturuyor. Ancak sadece eleme geceleri olmak üzere Uğurkan Erez ve Kerimcan Durmaz da programın jüri üyeliğini yapıyorlar.

Yorumlar | 0
üye profil