20 Temmuz 2021 Salı reyting sonuçları belli oldu! Dün ne izlendi? İşte Total ve AB reytingleri

20 Temmuz Salı reyting sonuçları açıklandı mı? Reytingler belli oldu mu? 20 Temmuz Salı günü Türk televizyonlarında hangi yapımların izlendiği merak ediliyor. TV'de yer alan programların ve dizilerin arasında en çok hangisinin izlendiği internet üzerinden araştırılıyor. Merak edilen bu soru yanıt buldu ve 20 Temmuz Salı reyting sonuçları açıklandı. 20 Temmuz Salı reyting sonuçlarının belli olmasıyla birlikte, hangi dizinin ya da hangi programın kaçıncı olduğu, en çok izlenen yapımlar listesi de ortaya çıktı.. Peki Dün yayınlanan dizi ve yarışma programları arasında reytinglerde hangisi birinci oldu? Total, AB ve 20+ABC1 reyting sonuçlarına göre en çok izlenen hangi yapım oldu? Dün ne izlendi? İşte, 20 Temmuz Salı reyting sonuçları...

Yayınlanma Tarihi: 21.07.2021 10:30
Değiştirme Tarihi: 21.07.2021 10:30
20 Temmuz 2021 Salı reyting sonuçları belli oldu! Dün ne izlendi? İşte Total ve AB reytingleri

20 Temmuz tarihinde yayınlanan programların reyting sonuçları açıklandı.

Total'de 1.sırada TRT1’de ekrana gelen “Gönül Dağı Kurban”, 2. sırada “Fox Ana Haber”, 3.sırada Show TV’de yayınlanan “Güldür Güldür Show”un tekrarı yer aldı.

AB'de ise 1.sırada “Fox Ana Haber”, 2.sırada “Gönül Dağı Kurban” 3.sırada Kanal D’de yayınlanan “Şarkılar Bizi Söyler” programının tekrarı yer aldı.

Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.

Not: TİAK'ın aldığı karar nedeniyle reyting sonuçlarının detaylarını ve ilk 100 program sıralamasını yayınlayamıyoruz.