20 Şubat Cumartesi reyting sonuçları belli oldu! Dün ne izlendi? İşte Total ve AB reytingleri

20 Şubat Cumartesi günü Türk televizyonlarında hangi yapımların izlendiği merak ediliyor. TV'de yer alan programların ve dizilerin arasında en çok hangisinin izlendiği internet üzerinden araştırılıyor. Merak edilen bu soru yanıt buldu ve 20 Şubat Cumartesi reyting sonuçları açıklandı. 20 Şubat Cumartesi 2021 reyting sonuçlarının belli olmasıyla birlikte, hangi dizinin ya da hangi programın kaçıncı olduğu, en çok izlenen yapımlar listesi de ortaya çıktı.. Peki Dün yayınlanan dizi ve yarışma programları arasında reytinglerde hangisi birinci oldu? Total, AB ve 20+ABC1 reyting sonuçlarına göre en çok izlenen hangi yapım oldu? Dün ne izlendi? İşte, 20 Şubat Cumartesi reyting sonuçları...

Yayınlanma Tarihi: 21.02.2021 10:19
Değiştirme Tarihi: 21.02.2021 10:19
20 Şubat Cumartesi reyting sonuçları belli oldu! Dün ne izlendi? İşte Total ve AB reytingleri

20 Şubat Cumartesi reyting sonuçları televizyon izleyicileri tarafından merak ediliyordu.20 Şubat Cumartesi 2021 reytingleri belli oldu mu? Reyting sonuçları açıklandı mı? 20 Şubat Cumartesi en çok ne izlendi? Bu soruların cevapları internette araştırılıyordu. Merak edilen reyting sonuçları açıklandı. Böylece 20 Şubat Cumartesi tarihinde ne izlendi en çok reytingi hangi yapım aldı ortaya çıktı. 

İşte 20 Şubat 2021 Cumartesi tarihinde en çok izlenen programlar... 

Total'de 1. sırada 'Gönül Dağı', 2. sırada “Kuzey Yıldızı İlk Aşk”, 3. sırada “Gülbin Tosun ile Fox Ana Haber Hafta Sonu” yer aldı.

AB'de ise 1. sırada 'Gönül Dağı', 2. sırada "Gülbin Tosun ile Fox Ana Haber Hafta Sonu", 3. sırada “Gönül Dağı (Özet)” yer aldı.

İŞTE TOTAL'DEKİ İLK 10 PROGRAM

Haber ile ilgili metin girin!.

İŞTE AB'DEKİ İLK 10 PROGRAM

Haber ile ilgili metin girin!.

İŞTE ABC'DEKİ İLK 10 PROGRAM

Haber ile ilgili metin girin!.

Not: TİAK'ın aldığı karar nedeniyle reyting sonuçlarının detaylarını ve ilk 100 program sıralamasını yayınlayamıyoruz.