2. Urla Caz Festivali 13-19 Eylül tarihlerinde sizlerle buluşuyor!

İlkini 2019’un Eylül ayında düzenlediğimiz Urla Caz Festivali bu sene 13-19 Eylül tarihleri arasında tekrar sizlerle buluşuyor. 2020’nin Eylül’ünde gastronomi ve Urla’nın eşsiz doğası ile birleştirdiğimiz Urla Caz Festivalini sizlerin yoğun ilgisine rağmen pandemi nedeni ile ertelemek zorunda kalmıştık. Bu sene özenle hazırladığımız Urla Caz ve Gastronomi Festivali ile sizleri müziğin ve yemeğin birleştirici gücünü tatmaya çağırıyoruz. Bu Sonbahar’da hep birlikte güz şarkılarına, tarih mutfağının kokusuna, doğaya ve caz’a doyalım.

Yayınlanma Tarihi: 09.09.2021 17:31
Değiştirme Tarihi: 09.09.2021 17:31
2. Urla Caz Festivali 13-19 Eylül tarihlerinde sizlerle buluşuyor!

Konusunda uzman şef ve araştırmacıların ilham veren hikayeleri ve uzmanlık alanlarına dair bilgi paylaşımları, ürün-üretici-şef buluşmaları, sohbet ve tadım etkinlikleri, sosyal sorumluluk projeleri, workshop ve atölyelerin gerçekleştirileceği festivalimizi Urla geneline yayılmış deneyim dolu bir hafta haline getiriyoruz.

Hem Caz müziğinin farklı standartlarına, hem de caz müziği dışında aşina olduğumuz sanatçıların caz doğaçlamalarına yer verecek geniş bir müzik yelpazesi sizleri bekliyor.

Urla Caz ve Gastronomi Festivali’ni, Sultanlar Vadisi’nin mükemmel doğa ve manzaraya sahip geniş alanında, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uygun, güvenli bir şekilde gerçekleştireceğiz.

Bu sene 13-19 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek olan Urla Caz ve Gastronomi Festivali, sizlere Urla’nın dört bir yanını müzikle keşfederken, daha önce tatmadığınız tarifleri deneme fırsatı sunacak. Hem damağınıza hem kulağınıza hitap edecek festival boyunca, size sadece an’ın ve birlikteliğin keyfini çıkarmak kalacak.

Instagram: https://www.instagram.com/urlacazfestival/

 
17 Eylül Cuma
Karsu
Çağrı Sertel ‘’Multiverse’’
Dolunay Obruk


18 Eylül Cumartesi
Baba Zula
Jülide Özçelik
Elif Çağlar
Erdem Özkan

Cansu Nihal Akarsu Ft
Batu Şallıel
19 Eylül Pazar
Birsen Tezer
Jehan Barbur
MadenÖktemErsönmez
The Kites 

Haber ile ilgili metin girin!.