19 Şubat 2021 Cuma reyting sonuçları belli oldu! Dün ne izlendi? İşte Total ve AB reytingleri

19 Şubat 2021 Cuma günü Türk televizyonlarında hangi yapımların izlendiği merak ediliyor. TV'de yer alan programların ve dizilerin arasında en çok hangisinin izlendiği internet üzerinden araştırılıyor. Merak edilen bu soru yanıt buldu ve 19 Şubat 2021 Cuma reyting sonuçları açıklandı. 19 Şubat 2021 Cuma reyting sonuçlarının belli olmasıyla birlikte, hangi dizinin ya da hangi programın kaçıncı olduğu, en çok izlenen yapımlar listesi de ortaya çıktı.. Peki Dün yayınlanan dizi ve yarışma programları arasında reytinglerde hangisi birinci oldu? Total, AB ve 20+ABC1 reyting sonuçlarına göre en çok izlenen hangi yapım oldu? Dün ne izlendi? İşte, 19 Şubat 2021 Çarşamba reyting sonuçları...

Yayınlanma Tarihi: 20.02.2021 16:39
Değiştirme Tarihi: 21.02.2021 10:13
19 Şubat 2021 Cuma reyting sonuçları belli oldu! Dün ne izlendi? İşte Total ve AB reytingleri

Türkiye'de televizyonların reyting ölçümlerini gerçekleştiren Kantar Media, GSM Operatöründen kaynaklanan teknik sorun nedeniyle 19 Şubat 2021 Cuma günü reyting sonuçlarını her zamanki saatinde yayınlayamıştı. Bundan dolayı geç gelen verilere göre reytingler açıklandı.

Dün akşam televizyonlarda birbirinden iddialı dizi ve programlar yayınlandı. TV 8’de Kırmızı Oda, ATV’de Akıncı, Kanal D’de Arka Sokaklar, Show TV’de Ramo, Star TV’de Seni Çok Bekledim ve Fox TV’de Son Yaz dizileri vardı. Dizilerin sıkı takipçileri, reyting sonuçlarını merak ediyor. Peki hangi yapım kaçıncı sırada yer aldı?

19 Şubat 2021 Cuma Günü yayınlanan dizi ve programların reytng sonuçları bell oldu.

Total izleyici grubunda birincillği Kırmızı Oda, knclğ Arka Sokaklar, üçüncülüğü Esra Erol’da aldı. AB Grubunda ise birinci sırada Kırmızı Oda, ikinci sırada Selçuk Tepel ile Fox Ana Haber, üçüncü sırada Son Yaz yer aldı.

20+ ABC1 İzleyici Grubunda birinci sırada Kırmızı Oda, ikinci sırada Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber, üçüncü sırada Esra Erol’da yer aldı.