18 yaşındaki Furkan Celep, sosyal medyadan not bırakıp intihar etti: Bir araba, bir ev uğruna...

Son dakika haberine göre, Kocaeli Darıca'da yaşayan 18 yaşındaki Furkan Celep, Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımın ardından intihar etti. Furkan Celep'in intihar edeceğini belirten yazısı, sosyal medyada çok sayıda kişinin dikkatini çekti.

Yayınlanma Tarihi: 24.09.2020 11:57
Değiştirme Tarihi: 24.09.2020 14:18
18 yaşındaki Furkan Celep, sosyal medyadan not bırakıp intihar etti: Bir araba, bir ev uğruna...

Kocaeli Darıca'da hayatını sürdüren 18 yaşındaki Furkan Celep'in instagram paylaşımı ardından falezlerden atlayarak canına kıyması, sosyal medyanın gündeminde. 

Son dakika haberine göre, olay gece saatlerinde Kocaeli'nin Darıca ilçesi Pirireis Mahallesi Yelkenkaya Caddesi üzerindeki falezlerde yaşandı. Bu bölgede ceset gördüğünü söyleyen kişiler, polislere ihbarda bulundu. 

Hayatını kaybeden kişinin 18 yaşındaki Furkan Celep olduğu öğrenilirken, itfaiye ekipleri genç Furkan'ın cansız bedenini almak için sahil güvenlik botuyla hareket etti. Gencin cesedi kıyıya çıkarılırken, olay yerinde incelemede bulunuldu.

Bir kargo firmasında çalıştığı öğrenilen Furkan Celep'in intiharı öncesi Instagram hesabında dikkat çeken bir paylaşımda bulunduğu ortaya çıktı. 

İntiharına ışık tutan detayları paylaştığı son paylaşımında içki ya da uyuşturucu etkisinde olmadığını söyleyen Furkan Celep, bunalımda ya da depresyonda da olmadığını yazdı. Furkan Celep intiharını aylarca düşündüğünü ve sonucunda da böyle bir karar vardığını söyledi. 

Furkan Celep bir araba, bir ev veya herhangi bir şey uğruna yıllarını harcamak istemediğini, iş hayatının kendisine çok yorucu geldiğini ifade ederek, her şeyi arkada bırakıp gitmenin mantıklı geldiğini, gökyüzünde huzur bulacağını belirtti. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

İşte o paylaşım

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

 

Kaynak: DHA