17 yaşındaki YouTuber Gage Gillean, babasının 3.4 milyon dolarlık aracını kazada perte çıkardı

17 yaşındaki ABD'li ünlü YouTuber Gage Gillean, Pagani Huayra Roadster ile trafik kazası yaptı. Babasına ait olan 3.4 milyon dolarlık aracı perte çıkartan YouTuber Gage Gillean'ın ise kolunun kırıldığı ifade edildi. Perte çıkan araçla ilgili de iki seçeneğin bulunduğu belirtildi; ya hurdaya ayrılacak ya da istenildiği gibi yeni bir araç haline getirilecek. İşte detaylar...

Yayınlanma Tarihi: 20.11.2020 12:41
Değiştirme Tarihi: 20.11.2020 12:41
17 yaşındaki YouTuber Gage Gillean, babasının 3.4 milyon dolarlık aracını kazada perte çıkardı

Ünlü YouTuber Gage Gillean, milyarder babası Tim Gillean'ın 3.4 milyon dolar değerindeki ve türünün de tek örneği olan lüks aracı Pagani Huayra Roadster ile kaza yaptı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Webtekno'da yer alan içeriğe göre, kaza Teksas eyaletinin Dallas şehrinde meydana geldi. 17 yaşındaki genç YouTuber, bir anda direksiyon hakimiyetini kaybetti ve önce kaldırıma çarptı. Çarpmanın da etkisiyle havalanan araç bir ağaca çarpıp durdu. Kazada Youtuber'ın kolu kırılırken, başka kimse yara almadı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Meydana gelen bu kaza, ABD'nin bir anda gündemine oturdu. Youtube'da 80 bin takipçisi olan Gage Gillean, konuyla ilgili sosyal medya heasbından açıklama yaptı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Kaza anında aşırı hızlı olmadığını ifade eden Gillean, aracı yasal hız limiti içinde kullandığını belirtti. Ancak aracın aldığı hasar, genç YouTuber'ın bu ifadesini yalanlar nitelikte.