16 yaşındaki çocuğu dövdü, muhabirlere "Bu daha fragman, siz galaya gelin" dedi

Bursa Osmangazi'de yaşayan 33 yaşındaki Gökhan B., yeğeninin tabancayla yaraladığı Eren K.'ye 'Geçmiş olsun' ziyaretinde bulunan 16 yaşındaki Abdullah Y.'yi satırla yaraladı. Olayın ardından tutuklanan Gökhan B., adliye çıkışınad söyledikleriyle de şoke etti. Gökhan B., muhabirin '"16 yaşındaki birini neden dövdünüz?"' sorusuna "Bu daha fragman, siz galaya gelin" karşılığını verdi.

Yayınlanma Tarihi: 22.09.2020 11:50
Değiştirme Tarihi: 22.09.2020 11:50
16 yaşındaki çocuğu dövdü, muhabirlere 'Bu daha fragman, siz galaya gelin' dedi

Şoke eden olay 29 Temmuz günü Adalet Mahallesi Sönmez Caddesi’nde yaşandı. 16 yaşındaki Kıvanç B., evden babasının tabancasını alarak arkadaşları  Eren K., Berkay B. ve Cihan C. ile parkta buluştu.

Haber ile ilgili metin girin!.

İddiaya göre Kıvanç'ın elindeki silah ateş aldı ve arkadaşı Eren'in boynundan giren mermi, yemek borusunu parçalayarak göğsünden çıktı. Eren K., hastaneye kaldırıldı ve 22 gün boyunca Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tedavi gördü. Olayın ardından sadece sıvı ile beslenen Eren, 2 ayda 21 kilo verdi. Kıvanç B. ise gözaltına alındıktan sonra adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Kıvanç B.'nin 33 yaşındaki amcası Gökhan B. ise yaralanan ve hastanede tedavi gören Eren K.'nın 16 yaşındaki arkadaşı Abdullah Y.'ye 5 Ağutos günü saldırdı. Gökhan B., Abdullah Y.'yi, hastanede Eren’i ziyaret ettiği için darbetti. Gökhan B., önce Abdullah Y.’nin kafasına tahta tabureyle vurdu. Ardından belinden satır çıkaran Gökhan B., Abdullah Y.’nin bacak ve kollarından yaraladı. Olayın ardından ağır yaralanan Abdullah Y., hastanede tedaviye alındı. Gözaltına alınan Gökhan B. ise adli kontrolle serbest bırakıldı. Gökhan B.'nin satır ve tabureyle Abdullah Y.’ye vurma anları ise bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

TUTUKLANDI

Gökhan B., dün sabah saatlerinde savcılık talimatıyla, polis ekiplerince tekrar gözaltına alındı. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Gökhan B., çıkarıldığı mahkemece ‘kasten adam öldürmeye teşebbüs’ suçundan tutuklandı. Gökhan B., adliye çıkışında muhabirin "16 yaşındaki birini neden dövdünüz?" sorusuna, "Bu daha fragman, siz galaya gelin" diye cevap verdi.

Kaynak: DHA