14.bölüm Survivor ada konseyinde kimlerin ismi yazıldı? 24 şubat ada konseyi

Survivor 2019’da Türk takımı ada konseyi izleyiciler tarafından pür dikkat seyredildi. Peki, Ada konseyine kimlerin ismi yazıldı? Hangi yarışmacı eleme potasına girecek? Survivor 24 şubat 14.bölümüyle ada konseyine sahne oldu.

Yayınlanma Tarihi: 24.02.2019 23:50
Değiştirme Tarihi: 24.02.2019 23:50
14.bölüm Survivor ada konseyinde kimlerin ismi yazıldı? 24 şubat ada konseyi

Survivor Türkiye Yunanistan’da kıyasıya geçen dokunulmazlık oyununu kaybeden Türk takımında  kimlerin gitmesi gerektiğini belirlemek için ada konseyi kuruldu. 24 şubat ada konseyinde yarışmacılar birbirlerinin ismini yazarak kimlerin elemeye gideceğini belirlediler. Peki, ada konseyinde kimlerin adı yazıldı?

Atakan oylamaya giren ilk isim oldu!

Atakan yapılan gizli oylama sonucu çıkan ilk isim oldu. Atakan duygularını şöyle belirtti

“Survivor’a büyük hayallerim için geldim. Ailemi temsil etmeye geldim. Takımıma en güçlü şekilde katkı sağlayabilmek için buradayım. Takım arkadaşlarım bana cephe almış durumda. 4. Haftaya geldik nedeni belli olmayan şekilde potaya yazılıyorum. Kaderimde burda gitmek varsa kalırım. Kalmak için ne gerekiyorsa yapacağım. Türk halkının hakkaniyetine güveniyorum.”

Kaan oylamaya giren ikinci isim oldu

Kaan oylamaya girdikten sonra ilk sözleri şunlar oldu: “Buraya gelirken aileme sevdiklerime söz verdim. Bazen problemlerimiz oluyor ama biz bunları zaman zaman yaşıyoruz. Ecem’in benim ismimi söyleyeceğini biliyordum. Hikmetle daha önceden problemimiz olmuştu. Ecem kendini bizden üstün görüyor. Türk halkının adaletine güveniyorum.”

Bora oylamaya giren 3. İsim oldu

Bunu bekliyordum. Okay’a sözüm olacak. Tutarsız bir davranış gösterdi. Benim ismimi hiç geçirmedi; bu adada ben 3 kişiyle problem yaşadım bunlardan en saygılıları Atakan’dı. Burada da tutarsızlık var. Bekliyorduk.  Beklediğim için bu beni hiç üzmedi. Herkes gibi benim de hayallerim var.”