14 yaşındaki kick boksçu Betül'den günlerdir haber yok

Muğla Milas'ta yaşayan 14 yaşındaki kick boks sporcusu Nesibe Betül Tüysüz'den 13 gündür haber yok. Baba Caner Tüysüz, kızıyla sosyal medyadan konuştuğunu ancak sonrasında kızının kendisini engellediğini, telefonlarına da yanıt vermediğini belirtti.

Yayınlanma Tarihi: 13.02.2021 16:05
Değiştirme Tarihi: 13.02.2021 16:05
14 yaşındaki kick boksçu Betül'den günlerdir haber yok

3 çocuk sahibi 38 yaşındaki Caner Tüysüz'ün 14 yaşındaki kızı Nesibe Betül Tüysüz, 1 Şubat'ta evden ayrıldı. 

Endişelen annesi Derya Tüysüz (36), Milas İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne giderek kayıp başvurusu yaptı. Polis ekipleri, kayıp kız çocuğunun bulunması için arama çalışması başlattı ancak şu ana kadar sonu alınamadı.

Antalya’da makine operatörü olarak çalışan Caner Tüysüz (38), "Kızım dönmeyince eşim kayıp ihbarında bulunmuş. Bunun üzerine sosyal medya hesabı üzerinden kızımla konuştum. Bana 'Sen gelirsen, ben eve dönerim' diye mesaj attı. Ben de durum üzerine Milas’a geldim. Bana 'Geldiğini ispatla' dedi. Otogardan fotoğraf attım. Fotoğraf attıktan sonra beni sosyal medyadan engelledi. Telefonuna cevap vermiyor. Haber alamıyorum. Tanıdığı arkadaşlarına sordum, evlerine gittim, belki oradadır diye. Ama kimsenin haberi yok, endişeliyim. Kızımı görenlerin Allah rızası için durumu emniyete bildirmelerini rica ediyorum" diye konuştu.

Kaynak: DHA