14 Şubat Sevgililer Günü mesajları – En güzel, en yeni, anlamlı resimli Sevgililer Günü mesajları 2021

Sevgililer günü mesajları, her yıl 14 Şubat’ta kutlanan özel gün için özenle hazırlanmış olarak sizler için haberimizde. Sevdiğiniz kişiye aldığınız hediyenin yanında en güzel sözler, en anlamlı Sevgililer Günü mesajları ile sürpriz yapabilirsiniz. İşte resimli Sevgililer Günü mesajları, 14 Şubat Sevgililer Günü sözleri, sevgiliye güzel sözler...

Yayınlanma Tarihi: 14.02.2021 00:15
Değiştirme Tarihi: 14.02.2021 00:15
14 Şubat Sevgililer Günü mesajları – En güzel, en yeni, anlamlı resimli Sevgililer Günü mesajları 2021

14 Şubat 2021 Pazar günü Sevgililer Günü Sözleri ve Sevgililer Günü Mesajları ile en değerliniz, sevgilinizi mutlu edebilirsiniz. Sevgilinize, sevdiğinize gönderebileceğiniz bu mutlu günde onu hatırladığınızı anlatan en güzel sevgililer günü mesajı haberimizde sizler için derledik. İşte hepsi birbirinden güzel 14 Şubat sevgililer günü mesajı, en güzel resimli Sevgililer günü mesajları 2021 …

SEVGİLİLER GÜNÜ MESAJLARI 2021

Seni tahmin edeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Sana “Sevgilim!” diyebildiğim için kendimi çok şanslı görüyorum.

Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni sevmeye devam edeceğim. Sevgililer günün kutlu olsun!

Biliyorsun her gök kuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Eskiler böyle der. Gökkuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti… En değerli hazinemsin benim, canımsın. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz!

Sevmek sürekli senle olmak değil, sensizken bile seninle olmaktır. Sevgililer günün kutlu olsun Aşkım. Seni seviyorum!

Haber ile ilgili metin girin!.

Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için aşığım sana!.. Sevgililer Günün kutlu olsun bir tanem, seni çok seviyorum.

Maviler giyer bulut olurum, yeşiller giyer bahar olurum, bakarsın bir gün beyazlar giyer senin olurum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Senin varlığın; Allah’ın bana verebileceği en güzel hediyeydi.  Seninle olabilmek en büyük mutluluk… Sonsuz teşekkürler, sonsuz sevgim sana sevgilim, Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

Sevgin ve sen, bu acımasız dünyada tek dayanağım. Sen ve ben yaşanmış en büyük aşk bizimkisi. Seni seviyorum. 14 Şubat Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

Yanında kalbim yerinden çıkacakmış gibi çarpıyor. İlle sen ille sen diye çarpıyor. Kör kütük aşığım sana aşkım. Her şey yalan bir sen gerçek.

Gözlerin gözlerinden gitmiyor. Sesin sürekli kulaklarımda… Hayalin hep karşımda…  Allah’ım ben çıldırıyor muyum yoksa aşık mıyım? Yaşamımdaki tek düşüncem seni delicesine seviyorum.

Dalgalar olabildiğince hırçın, rüzgâr olabildiğince yıkıcı, kalbim onlara inat huzur veren bir liman… Aynen gözlerindeki gibi. 14 Şubat Sevgililer Günün Kutlu Olsun aşkım…

Bir gün bülbül sordu bana “Neden onu sevmekten vazgeçmiyorsun?”  Ben de dedim ona “Sen gökyüzünden vazgeçebiliyor musun?”  Vazgeçilmezim.

Haber ile ilgili metin girin!.

Seni kollarımda tutmak, kalbime yakın hissetmek, hayatımdaki en güzel şey. Sen benim dünyamsın ve benim hayatımsın. Dünyadaki en iyi insana sıcak içten dilekler gönderiyorum. Mutlu sevgililer günü canım.

Doğan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak. Sevgililer günün kutlu olsun!

Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir. Şimdi uzaklarda senin bir yudum sevgine hasretim sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyorum.

Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek için, sana sen kadar yakın olmak isterdim ki beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen için. Sevgililer günün kutlu olsun biriciğim.

Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar, ormandaki ağaçlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular ve güneşin ışıklarından daha çok seviyorum.

Haber ile ilgili metin girin!.

SEVGİLİYE GÜZEL SÖZLER

Senin en güzel yanın ne biliyor musun? Benim yanım.

Öyle sev ki beni, ben bile kıskanayım beni.

Yürek yüreğe değmişse eğer, elin ele değmesine gerek yok.

Günüm seninle başlasaydı sabahları daha çok severdim.

Gel birbirimize hayat olalım. Ayrılırsak hayatını kaybetti desinler.

İster yar ol, ister yara. Lütfun da başım üstüne kahrın da.

Haber ile ilgili metin girin!.

Koy başını dizimin üstüne, sen rüyalarına dal, ben cennet güzelliğine.

Ya kadersin, ya keder. İkisi de rabb’dan dedim, sevmeye değer.

Her gece uyumadan önce en son konuştuğum insan olmanı seviyorum.

Hayatta üç şey güzeldir; güneşin batışı, suyun akışı, onun bakışı…

Haber ile ilgili metin girin!.