14 Mayıs Cuma 2021 reyting sonuçları belli oldu! Dün ne izlendi? İşte Total ve AB reytingleri

14 Mayıs reyting sonuçları açıklandı mı? Reytingler belli oldu mu? 14 Mayıs Cuma günü Türk televizyonlarında hangi yapımların izlendiği merak ediliyor. TV'de yer alan programların ve dizilerin arasında en çok hangisinin izlendiği internet üzerinden araştırılıyor. Merak edilen bu soru yanıt buldu ve 14 Mayıs Cuma reyting sonuçları açıklandı. 14 Mayıs Cuma reyting sonuçlarının belli olmasıyla birlikte, hangi dizinin ya da hangi programın kaçıncı olduğu, en çok izlenen yapımlar listesi de ortaya çıktı.. Peki Dün yayınlanan dizi ve yarışma programları arasında reytinglerde hangisi birinci oldu? Total, AB ve 20+ABC1 reyting sonuçlarına göre en çok izlenen hangi yapım oldu? Dün ne izlendi? İşte, 14 Mayıs Cuma reyting sonuçları...

Yayınlanma Tarihi: 15.05.2021 10:21
Değiştirme Tarihi: 15.05.2021 10:21
14 Mayıs Cuma 2021 reyting sonuçları belli oldu! Dün ne izlendi? İşte Total ve AB reytingleri

14 Mayıs tarihinde yayınlanan programların reyting sonuçları açıklandı.

Total'de 1.sırada TV8’de ekrana gelen “Kırmızı Oda”, 2. sırada ATV’de izleyiciyle buluşan “Esra Erol’da” programı, 3.sırada “Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber” yer aldı.

AB'de ise 1.sırada “Kırmızı Oda”, 2.sırada “Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber”, 3.sırada Show TV’de yayınlanan “Güldür Güldür Show” yer aldı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Not: TİAK'ın aldığı karar nedeniyle reyting sonuçlarının detaylarını ve ilk 100 program sıralamasını yayınlayamıyoruz.