14 Kasım 2019 MasterChef Türkiye'de bu hafta kim elendi? İşte yarışmaya veda eden isim

14 Kasım 2019 MasterChef Türkiye'de bu hafta kim elendi? İşte yarışmaya veda eden isim
Yayınlanma Tarihi: 14.11.2019 20:28 | Değiştirme Tarihi: 14.11.2019 23:18

MasterChef'te bu akşam oldukça kritik bir eleme heyecanı yaşandı. Haftanın eleme adayları olan Mustafa, Alican, Ekin ve Yasin arasında oynanan eleme oyununda yarışmacılar en iyi dil balığı şişi yapmaya çalıştı. Şeflerin tadımlarının ardından bir kişi MasterChef'e veda etti. İşte MasterChef'ten elenen isim.

Herkes tarafından büyük bir beğeniyle takip edilen yemek yarışması MasterChef Türkiye'de bu hafta eleme heyecanı yaşandı. Bu hafta birer kez dokunulmazlığı kaybeden mavi takım ve kırmızı takımdan toplamda 4 olmak üzere ikişer tane eleme adayı çıktı. Mustafa, Alican, Ekin ve Yasin'in eleme adayı olduğu haftada yarışmacılar zorlu anlar yaşadı. Peki, MasterChef'te bu hafta kim elendi? İşte yarışmaya veda eden isim.

MASTERCHEF'TE KİM ELENDİ?

Kritik eleme oyununun yaşandığı gecede Mustafa, Alican, Ekin ve Yasin dil balığı şiş yapmak için kıyasıya mücadele verdi. En iyi tabağı hazırlayıp şeflerin önüne sunmak isteyen yarışmacılar stres dolu dakikalar yaşadı. Yemeklerin tamamlanmasının ardından tadım işlemine geçildi ve 1 yarışmacı hayallerine veda etti. MasterChef'te bu hafta hayallerine veda eden isim Mustafa oldu.