13 yaşındaki çocuk ardında veda mektubu bırakıp intihar etti

İstanbul Sancaktepe'de ardında bir veda mektubu bırakan 13 yaşındaki çocuk, yaşadığı evde intihar ederek hayatına son verdi. Bu sırada işyerinde bulunan anne ve baba, haberi öğrenip geldikleri olay yerinde sinir krizi geçirdi. İşte üzücü olayın ayrıntıları...

Yayınlanma Tarihi: 27.02.2021 10:44
Değiştirme Tarihi: 27.02.2021 10:44
13 yaşındaki çocuk ardında veda mektubu bırakıp intihar etti

İHA'da yer alan habere göre olay dün 15.30 sıralarında yaşandı. İddiaya göre aile içinde problemler bulunan 13 yaşındaki B.T., annesiyle babası işte olduğu sırada iple kendini asarak canına kıydı. 

B.T’nin o esnada isyerinde olan annesi oğlunu telefonla arayıp ulaşamayınca aynı binada yaşayan akrabalarından evlerini kontrol etmesini istedi. Ailenin üst katında yaşayan akrabalarından bir şahıs evde yalnız kalan B.T’yi kontrol etmek için geldiğinde ise küçük çocuğun cansız bedeniyle karşılaştı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Akrabalarının haber vermesiyle olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Kısa sürede olay yerine ulaşan sağlık ekiplerinin yaptığı kontrollerde B.T’nin hayatını kaybettiğini belirlendi. Acı haberi duyan çevredeki komşular ise sokağa döküldü.
Polis ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı.

Geriye veda mektubu bıraktı

Olay yerine gelen polis ekiplerinin yaptığı aramalar esnasında ise küçük çocuğun yazmış olduğu bir veda mektubu bulundu. Küçük çocuktan geriye kalan veda mektubunda ise ’Siz beni hiç anlamadınız. Beni hiç sevmediniz. Benim bu dünyada yerim yok’ sözlerinin yer aldığı öğrenildi.

Kaynak: İHA

İlgili Sayfalar: Playlist