13 Kasım 2019 MasterChef Türkiye'de bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte kazanan isim

13 Kasım 2019 MasterChef Türkiye'de bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte kazanan isim
Yayınlanma Tarihi: 13.11.2019 23:31 | Değiştirme Tarihi: 13.11.2019 23:35

MasterChef Türkiye'nin bu akşam yayınlanan bölümünde haftanın ikinci dokunulmazlığını kazanan takım mavi takım oldu. Dokunulmazlığı kaybeden kırmızı takım yarışmacıları, bireysel dokunulmazlık için karşı karşıya geldiler. 5 ana üründen yemek yapan yarışmacılardan sadece birisi dokunulmazlığın sahibi oldu. İşte o isim...

MasterChef'te bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı sorusunun yanıtı, MasterChef Türkiye izleyicileri tarafından sorgulanmaya başladı. Haftanın ikinci dokunulmazlığını kaybeden kırmızı takım yarışmacıları, kendilerini koruma altına alabilmek için karşı karşıya geldiler. Peki, MasterChef'te bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?

BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

MasterChef'te bu hafta ikinci dokunulmazlık oyununu kaybeden kırmızı takım yarışmacıları, bireysel dokunulmazlık mücadelesinde karşı karşıya geldiler. 4 çeşit mantar ve 1 ana üründen yemek yapan yarışmacılar arasında bir isim şefler tarafından bireysel dokunulmazlığa layık görüldü. Kırmızı takımda bu hafta bireysel dokunulmazlığı kazanan isim Batuhan oldu.