13 gündür kayıp Duygu'nun toprağa gömülü cansız bedeni bulundu

Antalya'da yaşanan korkunç olay herkesi şoke etti. 13 gündür kayıp olan 2 çocuk annesi Duygu'nun toprağa gömülü cansız bedeni bulundu. Sırtında, göğsünde bıçak izleri bulunan kadının, başı ise bedeninden ayrılmış halde bulundu.

Yayınlanma Tarihi: 21.09.2020 15:14
Değiştirme Tarihi: 21.09.2020 15:14
13 gündür kayıp Duygu'nun toprağa gömülü cansız bedeni bulundu

Antalya'da yaşanan kadın cinayeti herkesi çileden çıkardı. Tam 13 gündür kayıp olan ve 2 çocuk annesi olan Duygu Çelikten'in başı bedenin ayrılmış, toprağa gömülmüş bir şekilde cansız bedeni bulundu. Cinayet şüphelisi Veli Ü.'nün yakalanması için çalışmalar devam ediyor.

Antalya'nın Muratpaşa ilçesinde yaşayan 2 çocuk annesi Duygu Çelikten, fatura yatırmak üzere 13 gün önce evden ayrıldı. İddiaya göre kent merkezine gelen Çelikten'i, sevgilisi olduğu ileri sürülen Veli Ü., annesinin hastanede olduğunu belirterek otomobiline aldı. İkiliden daha sonra haber alınamadı. Telefonlarına ulaşılamayan Duygu Çelikten'in ailesi polis merkezine kayıp başvurusunda bulundu. 13 gündür kızlarından haber alamayan aile, özel bir televizyon kanalında canlı yayına katılarak, kızının bulunması için çağrıda bulundu.

BAŞI KOPMUŞ, VÜCUDU ÇÜRÜMEYE BAŞLAMIŞ

Olayla ilgili çalışma başlatan Antalya Emniyet Müdürlüğü, dün 2 çocuk annesi kadının cesedini, Kepez ilçesindeki ormanlık alanda toprağa gömülü halde buldu. Üzeri taşla kapatılan, 30 santimetre derine gömülen Çelikten'in vücudunda yapılan ilk incelemede, sırtında ve göğsünde derin bıçak izlerine rastlandı, başının ise vücudundan ayrıldığı belirlendi. Bedeni çürümeye başlayan Çelikten'in ne zaman ve kim tarafından öldürüldüğüyle ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı.

Polis, cinayetin tek şüphelisi ve kadının sevgilisi olduğu iddia edilen Veli Ü.'yü yakalamak için çalışma başlattı.

DHA