129 gündür haber alınamayan 16 yaşındaki kız erkek arkadaşının evinde bulundu

İzmir'in Çiğli ilçesinde, aralık ayından bu yana haber alınamayan 16 yaşındaki N.D., 129 gün sonra erkek arkadaşı olduğu öne sürülen E.Ç.'nin evinde bulundu. 

Yayınlanma Tarihi: 18.04.2021 18:02
Değiştirme Tarihi: 18.04.2021 18:02
129 gündür haber alınamayan 16 yaşındaki kız erkek arkadaşının evinde bulundu

Kendi evine gitmek istemediği belirtilen N.D., yurda yerleştirildi.Çiğli'de ablası ile yaşayan lise öğrencisi N.D., 11 Aralık gecesi, herkes uyuduğu sırada evden çıktı. Bir süre N.D.'ye ulaşamayan ailesi, polise kayıp ihbarında bulundu.

Polis, N.D.'nin bulunması için çalışma başlatırken, anne Nuray Ö. de kızını sokak sokak aradı. Birçok şüphelinin ifadesine başvuran İl Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü ekipleri, güvenlik kamerası görüntülerini inceledi. N.D.'nin son olarak Menemen'de görüldüğünü belirleyen polis, yaptığı takibin ardından genç kızın erkek arkadaşı olduğu öne sürülen E.Ç.'nin (25) evinde olduğunu tespit etti.

Polisin belirlenen adrese düzenlediği operasyonda N.D. bulundu, E.Ç. gözaltına alındı.Evine gitmek istemediği belirtilen N.D., yurda yerleştirildi. N.D.'nin polisteki ifadesinde, E.Ç.'den hamile olduğunu söylediği öğrenildi. E.Ç. polisteki işlemlerinin ardından serbest bırakıldı.

Etiketler: izmir - çiğli - haber - olay