12'nci kattan düştü! Doktorun sır ölümü

İzmir Karşıyaka'da bu sabah 07.00 sıralarında korkunç bir olay yaşandı. Bir devlet hastanesinde psikiyatri uzmanı olarak görev yapan 47 yaşındaki Zeynep Bodur, 12. kattaki dairesinin balkonundan düşerek hayatını kaybetti.

Yayınlanma Tarihi: 23.10.2019 14:20
Değiştirme Tarihi: 23.10.2019 14:28
12'nci kattan düştü! Doktorun sır ölümü

İzmir'de sabah saatlerinde meydana gelen korkunç olay lüks bir sitede yaşandı. Eşinden boşanan ve oğluyla birlikte yaşayan psikiyatri uzmanı Zeynep Bodur, belli olmayan bir nedenden dolayı dengesi kaybetti ve yaşamını sürdürdüğü 12. kattaki dairesinin balkonundan zemine çakıldı. 

Durumu fark eden komşuları ve diğer site sakinleri hemen telefonlarına sarılarak polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Haberi alan ekipler, korkunç olayın yaşandığı lüks siteye gelerek Zeynep Bodur'un öldüğünü tespit etti. 

Bodur'un cansız bedeni, savcının incelemesinin ardından otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

PSİKİYATRİ UZMANI OLDUĞU ÖĞRENİLDİ

Zeynep Bodur'un Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi'nde psikiyatri uzmanı doktoru olarak görev yaptığı öğrenildi. Polis ekipleri, Bodur'un intihar etme ihtimalini de değerlendirirken, olayla ilgili soruşturma sürüyor.