11-15 Kasım Yemekteyiz Bursa yarışmacıları kimler oldu? 

11-15 Kasım Yemekteyiz Bursa yarışmacıları kimler oldu? 
Yayınlanma Tarihi: 09.11.2019 15:46
Değiştirme Tarihi: 11.11.2019 09:21

Seda Sayan'ın eşsiz sunumuyla TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşan yemek yarışması Yemekteyiz 11-15 Kasım tarihli yeni yarışmacıları belli oldu. Yarışmacılar hafta başından itibaren 5 gün boyunca birinci olmak için ellerinden geleni yapacak. Peki Yemekteyiz'de 11-15 Kasım yarışmacıları kimdir? İşte tüm detaylar...

TV8 ekranlarında yayınlanan ve izleyenlerin en sevdiği yemek yarışması olan Seda Sayan ile Yemekteyiz'de yeni hafta heyecanı başlıyor. Bu hafta (11-15 Kasım 2019) yeşilliğiyle, tarihi ve kendine has yemekleriyle ünlü ilimiz Bursa'ya konuk olacak olan Yemekteyiz ekibi birbirinden iddialı 5 yarışmacı haftanın birincisi olmak için ve büyük ödüle sahip olmak için kıyasıya rekabet halinde olacak. Peki bu haftanın yarışmacıları kimler? Ne iş yapıyorlar?

YEMEKTEYİZ'DE GEÇEN HAFTA KİM BİRİNCİ OLDU?

Ünlü şarkıcı ve sunucu Seda Sayan ve ekibinin emeğiyle TV8 ekranlarınaa gelen Yemekteyiz'de dün akşam sona eren 4-8 Kasım haftasında Birnur Mert birinciliği elde etmişti ve 10 bin TL'lik büyük ödülü kazanmıştı.

YEMEKTEYİZ 11-15 KASIM YARIŞMACILARI KİMLER?

Seda Sayan ile Yemekteyiz'de bu hafta (11-15 Kasım 2019) birbirinden renkli yarışmacılar yer alacak. En iyinin kazanacağı ve 10 bin TL ödülün de sahibi olacağı Yemekteyiz'de bu haftanın yarışmacıları sırasıyla şu şekilde:

1. Gün yarışmacısı: Ali Osman Yiğit. Yemekteyiz'de büyük ödülü kazanarak mutlu sona ulaşmak istiyor.2. Gün yarışmacısı: Tülay Kaçıran. Yemekleriyle diğer yarışmacılar gibi birinciliğe ve büyük ödüle talip.3. Gün yarışmacısı: Zeynep Bağdatlı. Hafta sonunda birinciliği kazanmak için elinden geleni yapacak.4. Gün yarışmacısı: Remziye Ergeç. Yeni haftada kendine özel bir menüyle rakiplerinin karşısına çıkacak ve üstünlük kurmaya çalışacak.5. Gün yarışmacısı: İkbal Özdem. Bursa'daki rakiplerinden daha iyi yemekler yaparak fark yaratmaya çalışacak.