Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

10 gün sonra evlenecekti, hain saldırıda hayatını kaybetti!

Dün akşam yaşanan hain saldırıda hayatını kaybeden havalimanı çalışanı Yusuf Haznedaroğlu'nun 10 gün sonra evleneceği öğrenildi.

29.06.2016 13:04

Atatürk Havalimanı'nda yaşanan terör saldırısında 36 kişi hayatını kaybetti; yüzlerce vatandaşımız da yaralandı. Adli Tıp Kurumuna kaldırılan cenazelerin kimlik tespit çalışmaları ise tamamlandı.

19 cenaze teslim edildi
Gece boyu Adli Tıp Kurumu'nda yapılan kimlik tespiti ve otopsi çalışmalarının ardından 19 cenaze ailelerine teslim edildi.

10 gün sonra evlenecekti
Saldırıda hayatını kaybeden Yusuf Haznedaroğlu'nun 10 gün sonra evleneceği öğrenildi. Adli Tıp Kurumu önünde bekleyen Haznedaroğlu'nun kayınvalidesi damadının havalimanında çalıştığını söyledi. Damadı Yusuf Haznedaroğlu'nu kaybeden kadın, "Bakırköy Devlet Hastanesi'nden buraya geldik. Önce ağır yaralı olarak getirmişler sonra kaybetmişiz. Bilebildiğimiz bu kadar. Şu anda camiye götüreceğiz. Mesai bitimi saatinde kapı önünde servis beklerken... Arkadaşları yaralı, kendisini de kaybettik. Mesaiye kalsalar çıkmayacaktı o çocuklar oraya. 10 gün sonra düğünü vardı ne yazık ki" şeklinde konuştu.

Haznedaroğlu'nun cenazesinin yarın Büyükçekmece'de kılınacak cenaze namazından sonra defnedileceği öğrenildi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Yorumlar | 0
üye profil